Jak informuje portal lksfans.pl, Adam Ratajczyk przebywa na testach medycznych przed transferem do Zagłębia Lubin. Jeśli wyniki badań będą pomyślne, to "Rataj" zwiąże się z "Miedziowymi" długoletnim kontraktem.

Serwis kibiców ŁKS-u lksfans.pl podał informacje, że Adam Ratajczyk nie weźmie udziału w treningach I-ligowca, które zaplanowano na środę i czwartek. Młody skrzydłowy przechodzi badania, po których podpisze kontrakt i zostanie oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz "Miedziowych". Ratajczyka zabraknie także w meczu ŁKS-u z Sandecją Nowy Sącz, dlatego jest możliwe, że lubinianie ogłoszą jego pozyskanie jeszcze przed weekendem.

Adam Ratajczyk ma 18 lat i jest wychowankiem Znicza Pruszków. Barwy tej drużyny reprezentował do końca 2017/2018, a następnie przeniósł się do łódzkiego KS. Licząc wszystkie rozgrywki, Raratajczyk wystąpił w barwach ŁKS-u 26 razy, zdobył jednego gola i zanotował jedną asystę. Wspomniany jedyny gol, to trafienie z 4 marca 2020 w meczu PKO BP Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin (porażka naszej drużyny 2:3).

źródło: lksfans.pl