Coraz więcej wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu z Zagłębia Lubin odejdzie wychowanek - bramkarz Dominik Hładun. Nowym klubem "Hładiego" ma zostać Legia Warszawa.

Od kilku tygodni Zagłębie Lubin intensywnie rozgląda się za nowym bramkarzem. Nie jest to przypadek, ponieważ coraz więcej wskazuje na to, że po zakończeniu rozgrywek odejdzie do innego klubu Dominik Hładun.

Wychowanek "Miedziowych" ma jeszcze rok kontraktu, który nie ma klauzuli odstępnego, jednak bramkarz chce podjąć rywalizację w klubie, który walczy o wyższe cele. Jeśli Zagłębie będzie chciało coś na 24-latku zarobić, będzie musiało pozwolić mu odejść już latem.

Zainteresowana Dominikiem jest Legia Warszawa, która obserwuje go od kilku miesięcy. Po zakończeniu sezonu ze stołecznego zespołu do AS Monaco odejdzie Radosław Majecki i to jego miejsce miałby zająć bramkarz Zagłębia.