W komentarzu po przegranym 0:2 meczu z Zagłębiem Lubin trener Górnika Zabrze Jan Urban stwierdził, że jego drużyna zasłużyła na zdobycie punktów w starciu z "Miedziowymi".

Jan Urban (trener Górnika Zabrze)

- To było jedno ze spotkań, które przegrywasz mimo, że nie powinieneś. Są takie mecze, w których choćbyś grał przez trzy dni, to nie strzelisz bramki, bo nie możesz wykorzystać żadnej sytuacji. Dziś mieliśmy ich mnóstwo. Moim zdaniem zagraliśmy dzisiaj jedno z lepszych spotkań, było mnóstwo emocji. Ja nie będę oceniał meczu po suchym wyniku. Górnik już w ostatnich spotkaniach grał dobrze. Dziś zasłużyliśmy na punkty, ale nie byliśmy w stanie wykorzystać naszych okazji i zapłaciliśmy za to wysoką cenę.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Stadion im. E. Pohla 02-10-2023, 19:00