Bramkarz Kacper Bieszczad oraz pomocnik Jakub Sypek rozegrali swój pierwszy mecz w Zagłębiu Lubin na boiskach ekstraklasy.

Bramkarz Kacper Bieszczad (ur. 2002 r.) spędził na boisku pełne 90 minut. "Bieszczu" wpuścił jedną bramkę i zapewne z powodu tremy było widać niedokładność przy wybiciach, jednak jego występ całościowo należy ocenić pozytywnie. Uzyskał inStat index na poziomie 223 punktów.

Pomocnik Jakub Sypek (ur. 2001 r.) pojawił się na placu gry w 66. minucie w miejsce Roka Sirka. Kilkukrotnie starał się wejść w pojedynki jeden na jeden i choć zazwyczaj to rywale wychodzili z nich zwycięsko, na plus należy podkreślić odwagę Sypka. Mecz zakończył z inStat indeksem na poziomie 236 punktów.

Młodym piłkarzom gratulujemy debiutów i życzymy powodzenia w kolejnych meczach!

Zagłębie Lubin - Wisła Płock

10-07-2020, 18:00