Oficjalna strona Zagłębia Lubin poinformowała, że 17-letni bramkarz Kacper Bieszczad będzie kontynuował karierę w naszym klubie. Kontrakt został przedłużony o kolejne 3 lata.

reklama

W obecnym sezonie młody bramkarz rozegrał 14 spotkań w III lidze oraz jedno w Pucharze Polski przeciwko Miedzi Legnica. W spotkaniach udało mu się dwukrotnie zachować czyste konto.

Podpisanie nowej umowy zawodnik skomentował następująco:

"Bardzo się cieszę z nowego kontraktu z Zagłębiem. Jestem w Lubinie cztery lata, na początku będąc w Akademii, teraz w pierwszym zespole i zdążyłem się przekonać, że Zagłębie jest odpowiednim miejscem dla mojego piłkarskiego rozwoju. Tutaj chcę stawiać swoje pierwsze kroki w Ekstraklasie. Dziękuję całemu zarządowi Klubu z Panem Prezesem na czele za szansę przedłużenia umowy. Teraz nie zostaje mi nic innego jak walczyć na boisku o pierwsza jedenastkę."

Życzymy powodzenia!

źródło: zaglebie.com