20-letni pomocnik Kacper Chodyna podpisał z klubem nowy kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

W obecnym sezonie pomocnik występował w trzecioligowych rezerwach, w których rozegrał 15 spotkań. Po przepracowaniu obozu przygotowawczego z pierwszym zespołem w Turcji, wystąpił od pierwszej minuty w spotkaniu z Piastem Gliwice.

- Jestem zadowolony, że udało się przedłużyć kontrakt. Same negocjacje nie trwały długo i cieszę cię, że mogę dalej grać w Lubinie. Nowa umowa pokazuje mi, że klub we mnie wierzy i chce na mnie stawiać. Teraz już wszystko zależy ode mnie. Chcę rozegrać jak najwięcej minut w tej rundzie i stawać się coraz ważniejszą postacią w drużynie - powiedział dla zaglebie.com Kacper Chodyna.

- Przedłużenie umowy z Kacprem pokazuje jaką drogą zamierzamy podążać. To młody i obiecujący zawodnik, który poprzez swoją ciężką pracę zasłużył na debiut w ekstraklasie i nowy kontrakt. Życzę mu, żeby dalej się rozwijał i w przyszłości stanowił o sile KGHM Zagłębia Lubin - dodał po podpisaniu umowy Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Artur Jankowski.

Autor: Karol

źródło: zaglebie.com