mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin poinformowało, że nowe kontrakty z klubem podpisali Kamil Kruk oraz Dominik Więcek. Nowe kontrakty obu piłkarzy będą obowiązywały do 30 czerwca 2022 roku.

Kamil Kruk jest środkowym obrońcą, który 13 marca 2020 roku skończył 20 lat. Jest etatowym stoperem III-ligowych rezerw "Miedziowych". Dominik Więcek urodził się 31 grudnia 2000 roku i występuje na pozycji środkowego pomocnika. Podobnie jak Kruk, Więcek występował ostatnio w rezerwach Zagłębia.

- Bardzo nas cieszy, że kolejni, młodzi zawodnicy dołączają do pierwszego zespołu. Pokazuje to dobrą współpracę pomiędzy nami a akademią i jest sygnałem dla innych chłopców, że warto pracować, rozwijać się i cierpliwie czekać na swoją szansę. Zarówno Kamil Kruk jak i Dominik Więcek, to zawodnicy o dużym potencjale w przyszłości. Mamy nadzieję, że w kadrze będą pojawiali się kolejni adepci Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, co będzie sygnałem, że w Lubinie z młodzieżą pracuje się bardzo dobrze. Przykłady choćby Bartosza Białka, Łukasza Poręby czy Damiana Oko tylko to potwierdzają - powiedział Martin Ševela, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

 

źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)04.05.2020 09:27