- Wiadomo, że jakość i przede wszystkim doświadczenie były po stronie rywala, ale cieszy nas gra młodych graczy, 17-latków wchodzących na boisko - powiedział po meczu Śląsk II Wrocław - Zagłębie Lubin szkoleniowiec wrocławian, Krzysztof Wołczek.

Krzysztof Wołczek (Śląsk II Wrocław)

- Do 35. minuty rywal z Ekstraklasy miał z nami wiele trudności. Nie było nam łatwo prowadzić gry, ale przeciwnikowi również. Mariusz Pawelec rozciął łuk brwiowy, więc zrobiliśmy wymuszoną zmianę. Jezierski zagrał niezły mecz, ale po zejściu Mariusza straciliśmy dwie bramki. Straciliśmy je zbyt łatwo i wtedy tak naprawdę mecz był już rozstrzygnięty. Jestem zadowolony z młodych chłopaków, było aż 14 młodzieżowców. Młodzi zawodnicy podjęli walkę. Wiadomo, że jakość i przede wszystkim doświadczenie były po stronie rywala, ale cieszy nas gra młodych graczy, 17-latków wchodzących na boisko. Można być umiarkowanie zadowolonym, że Ci zawodnicy nie odstają umiejętnościami, ale dziś trzeba uznać wyższość rywali.

źródło: Własne, zaglebie.com