Trener Zagłębia Lubin Leszek Ojrzyński po zwycięstwie w Zabrzu chwalił swoją drużynę za realizację założeń i reakcję po ostatnich spotkaniach bez wygranej.

Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia Lubin):

- Graliśmy z bardzo dobrą drużyną na trudnym terenie. Od pierwszej minuty było widać, że chcemy wygrać ten mecz, choć później daliśmy się momentami zepchnąć do defensywy. W niskiej obronie jesteśmy jednak jedną z najlepszych drużyn i dziś było to widać.

- Gratulacje dla chłopaków, bo dla nas najważniejsze było wrócić do życia. Zacięliśmy się w ostatnim czasie, mieliśmy i nadal mamy problemy kadrowe, z którymi musimy sobie radzić, ale wygląda na to, że wracamy na właściwe tory.

- Mądrość w grze, skuteczność i momentami umiejętne uspokajanie meczu przyniosły efekt. Najważniejsze są trzy punkty i za to należą się drużynie gratulacje.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Arena Zabrze 09-05-2026, 20:15
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 32. kolejka

0:2
(0:0)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (6)


10.05.26 12:07
guest profile picture
@[UserID=244]ImprezowyKotek[/user] właśnie, czy ktokolwiek wie o co chodzi z Diazem?

processing comment 4 0
10.05.26 11:40
Pomyślcie co moglibyśmy osiągnąć mając w kadrze Rochę, Diaza i Szmyta zamiast Milnarica i Woźniaka. 

processing comment 8 0
10.05.26 07:47
guest profile picture
W niskiej obronie jesteśmy mistrzami świata.Kiedy zaczniemy grać w piłkę????

processing comment 10 2
10.05.26 06:13
guest profile picture
Z całym szacunkiem Panie trenerze, ale dokładnie o tym, że wracamy na właściwe tory to słyszałem już po meczu z Radomiakiem. Mam nadzieję, że tym razem będą to tory w kierunku podium Ekstraklasy. Powodzenia...

processing comment 12 1
10.05.26 00:23
    Dobry mental, dobre przygotowanie motoryczne i taktyczne. I wreszcie trafione zmiany. Szczególnie Sypek który dał sporo z przodu. Najciekawsze było to że pomyślałem trochę z rozpaczą czas na Sypka i trener jakby odczytał moje myśli. Co do uspokajania gry to się nie zgodzę. To cały czas kuleje i nie potrafimy rozegrać piłki od bramki pod pressingiem. Nasi piłkarze niestety słabo grają bez piłki i bezpieczniejsza jest laga do przodu.

processing comment 7 5
10.05.26 00:10
Pełen szacun za to co Pan robi z tą drużyną....
Są może i ciężkie chwile ale... gdzie i kto ich nie ma...

processing comment 7 7