Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia Lubin):
- Graliśmy z bardzo dobrą drużyną na trudnym terenie. Od pierwszej minuty było widać, że chcemy wygrać ten mecz, choć później daliśmy się momentami zepchnąć do defensywy. W niskiej obronie jesteśmy jednak jedną z najlepszych drużyn i dziś było to widać.
- Gratulacje dla chłopaków, bo dla nas najważniejsze było wrócić do życia. Zacięliśmy się w ostatnim czasie, mieliśmy i nadal mamy problemy kadrowe, z którymi musimy sobie radzić, ale wygląda na to, że wracamy na właściwe tory.
- Mądrość w grze, skuteczność i momentami umiejętne uspokajanie meczu przyniosły efekt. Najważniejsze są trzy punkty i za to należą się drużynie gratulacje.
