mkszaglebie.pl

Winy Piotra Stokowca to jedno, natomiast należy wziąć także pod uwagę wątpliwej jakości transfery, które przeprowadził w dwóch ostatnich okienkach transferowych pion sportowy Zagłębia Lubin. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem, które przygotował Krzychu.

W komentarzach zapraszamy Was oczywiście do wyrażenia opinii na temat działań pionu sportowego Zagłębia Lubin w dwóch ostatnich okienkach transferowych.

 

Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków

Stadion Zagłębia, Lubin 30-10-2022, 12:30
PKO BP Ekstraklasa, 15. kolejka

(0:2)
(0:0)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)31.10.2022 18:50
pawel-ch1 (Gość)
a co do pana stokowca niech on nie żyje przeszłością tylko zacznie żyć teraźniejszością i tą sytuacją jaka jest na obecną chwile bo nawet gdybyśmy mieli spać to po jednym sezonie byśmy awansowali i niech nie zakłada żę byśmy w niższej lidze grali latami bo wróżką to on nie jest
processing comment
31.10.2022 17:15
Nie da się grać gorzej. Ktokolwiek przyjdzie będzie miał wyniki lepsze niż Stokowiec w pięciu ostatnich meczach. Z trenerów dostępnych tylko Fornalik wydaje się opcja na dłużej niż pół sezonu. Do tego nie oczekuje że klub dostosuje się do jego oczekiwań i zażąda transferów pięciu 30-letnich Słowaków, tylko będzie grał tym co ma w klubie. Problem polega na tym że Fornalik lubi po pracy wrócić na kolacje do domu i dlatego najlepiej mu na Górnym Śląsku. No i kolejny wątek. Musi nastąpić jakaś zmiana myślenia w dziale sportowym, bo mam wrażenie że na dziś nie ma pomysłu na klub w perspektywie dłuższej niż 1-2 sezony.
processing comment
31.10.2022 16:45
Kolejny raz plan nie zadziałał. Nie sprawdził się trener, zawodnicy, zarządzanie. Nie pierwszy raz zresztą. Szczerze to nie mam pomysłu co zrobić, ale mnie za to nie płacą. Niecały rok i już trzeba od zera zaczynać. Znowu jesteśmy w punkcie, gdzie poza trenerem trzeba wymienić jakieś pół składu. Wiele osób pisze o Fornaliku, tylko ja się boję, że nie sprawdzi się w roli strażaka. W swoim pierwszym sezonie niemal spadł z Piastem z ligi. Jest dobry, jednak potrzebuje czasu. 
processing comment
31.10.2022 14:42
Kibol (Gość)
komentarz jest taki, że Guldana żegnamy, Stokowca już też, bo to on akceptował tych ludzi razem z Burlikiem. Burlik mam meiszane uczucia, czy powienien jeszcze dostać szanse. Prezes niech szuka dobrego trenera, bo za chwile jego mogą zmienić.
processing comment
31.10.2022 13:53
Dodałbym, że pięciu panów jest w takim wieku że co rundę będzie widoczny zjazd formy. Jeśli dodamy do tego 31-letniego Starzyńskiego to widać że transfery są robione na łapu-capu i nie buduje się tu niczego z perspektywą na przyszłość.
processing comment
31.10.2022 13:03
Słabo to wszystko wygląda... mnie najbardziej irytują Gruzini... Bohar nie ma tej formy jak odchodził, ale na następną rundę może okazać się przydatny. Dolezal statystyki ma słabe ale należy pamiętać, że dostaje mało piłek i nie należy on do kreatywnych tylko czekający na piłkę, czy takiego napastnika szukaliśmy, chyba nie... Woźniak raczej nie był brany pod uwagę na dłuższą grę w pierwszym składzie. Poletanovic i Makowski mnie nie przekonują ale to może wynikać z braku taktyki, Ławniczak na plus jest dla mnie, Jach to nie jest już ten sam zawodnik, który odchodził, Kopacz też nie jest zbawieniem, ale ostatnio troszkę lepiej jakby mu szło. Dieng nie rozumiem tego transferu, Kobusiński miał być w I czy II zespole? Kurminowski to chyba tylko plan awaryjny albo ma chłopak pecha. Ogólnie dla mnie dziękując Stokowcowi można podziękować rowniez Guldanowi i Burlikowskiemu bo ich ruchy się nie obroniły, ale to tylko opinia jednego z "lubinskiego piekielka"....
processing comment