Ofensywny pomocnik - Marek Mróz - przejdzie testy medyczne przed przenosinami do Zagłębia Lubin. Jak udało się nam ustalić, 24-latek zwiąże się z „Miedziowymi” kontraktem obowiązującym do 2026 roku.

O tym, że Marek Mróz znalazł się w kręgu zainteresowań Zagłębia Lubin pisaliśmy na początku czerwca. Piłkarz przyciągał jednak także uwagę innych ekstraklasowych klubów, takich jak choćby Cracovia i Korona Kielce. Ostatecznie to „Miedziowi” wygrali rywalizację o tego gracza, co potwierdził kilka dni temu na łamach „Meczyków”, Tomasz Włodarczyk.

24-letni pomocnik to typ piłkarza dobrze czującego się w grze kombinacyjnej. Miniony sezon był dla Mroza niewątpliwie jednym z najlepszych w karierze. W 28 spotkaniach w barwach Resovii zdobył on wszak dziesięć bramek oraz zanotował jedną asystę. 

Marek Mróz wzmocni „Miedziowych” „za darmo”, ponieważ jego obecna umowa z rzeszowskim klubem wygasa wraz z końcem czerwca. Z naszych informacji wynika, że piłkarz podpisze z Zagłębiem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (1)19.06.2023 17:54