Zagłębie Lubin poinformowało o przedłużeniu kontraktu z trenerem Martinem Ševelą oraz jego asystentem Ivanem Vrabcem. Nowe umowy słowackich szkoleniowców będą obowiązywały do 30 czerwca 2022 roku.

Martin Sevela dołączył do Zagłębia Lubin we wrześniu 2019 roku, zastępując zdymisjonowanego kilka chwil wcześniej Bena van Daela. Szkoleniowiec prowadził do tej pory Zagłębie Lubin w 31 meczach, w których osiągnął średnią 1,55 punktu na mecz.

Niespełna 45-letni Słowak dotychczas zasłynął z ofensywnego stylu gry, a także zbudowania Bartosza Białka, który w swoim debiutanckim sezonie zdobył już osiem bramek i zaliczył trzy asysty. Na minus u trenera na pewno można zaliczyć to, jak drużyna prezentuje się w obronie i ile bramek traci, bo to główny powód, dla którego jesteśmy w dolnych rejonach grupy spadkowej.

Ivan Vrabec to stały współpracownik Martina Seveli. Podobnie jak pierwszy trener, Ivan podpisał dwuletni kontrakt.

Powodzenia!

źródło: zaglebie.com