- Myślę, że zespół zagrał dobry mecz - powiedział szkoleniowiec Zagłębia Lubin po wygranym 3:0 starciu z Jagiellonią Białystok.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Dla nas jest to bardzo dobry wynik. Myślę, że mogę być zadowolony z naszej gry. Były fazy w meczu, które nie były udane, ale wiemy co poprawić w następnych meczach. Początek był w naszych rękach i nogach. Jagiellonia również pokazała sporo jakości. W szatni rozmawialiśmy o tym, aby mieć do siebie większe zaufanie. Pokazaliśmy serce na boisku. Dobrze graliśmy drużynowo, ale świetnie zaprezentowały się również indywidualności, jak chociażby Filip Starzyński. Ważne, aby kontynuować w następnych meczach naszą dobrą grę. Dziś zdobyliśmy ważne trzy punkty. Jest to kluczowe dla dobrej atmosfery zarówno w szatni, jak i całym Klubie. Do następnego meczu będziemy przygotowywać się w dobrych humorach. Myślę, że zespół zagrał dobry mecz, ale zrobimy jeszcze analizę, aby wiedzieć, co mamy do poprawy. Czeka nas teraz trudny mecz z Górnikiem Zabrze. Musimy pracować, by w każdym kolejnym spotkaniu zdobywać trzy punkty.

Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Stadion Zagłębia Lubin 06-03-2021, 17:30