mkszaglebie.pl

Trener Zagłębia Lubin Martin Ševela przyznał po meczu, że jest rozczarowany wynikiem pucharowej potyczki z Lechią i znacznie więcej obiecywał sobie po udziale w tych rozgrywkach.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Przegraliśmy dziś wygrany mecz. Pierwsza połowa była bardzo dobra. Moja drużyna zrobiła to, o czym rozmawialiśmy na odprawie. Lechia miała jedną, dobrą sytuację, kiedy wybijał Forenc. W przerwie mówiliśmy zawodnikom, jak mają wyjść na drugą połowę. W pierwszych piętnastu minutach chcieliśmy, aby byli skoncentrowani. To jest ważne, a myśmy tego nie zrobili. Były indywidualne błędy naszych zawodników. W takim meczu ważne jest strzelić trzecią bramkę. Gdybyśmy strzelili, byłoby po meczu, a tak przeciwnik strzela na 1:2, nabiera więcej energii, do tego pozytywny doping kibiców i to napędziło rywali dzisiaj. Jesteśmy rozczarowani, bo chcieliśmy iść dalej w pucharze.

- Szkoda czerwonej kartki dla Zivca, to nie jest agresywny piłkarz. Nie ma przecież żółtej kartki w Ekstraklasie. Sędzia jest szefem na boisku i musimy to respektować. Myślę, że w jego przypadku żółta kartka w zupełności by wystarczyła. Musimy być gotowi na weekend i na ostatnie trzy spotkania ligowe.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Stadion Energa Gdańsk 04-12-2019, 17:45
Totolotek Puchar Polski, 1/8 finału

(3:2)
(0:2)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)06.12.2019 06:10
Dąbrowskiego czas się u nas skonczyl.
05.12.2019 20:11
Moim zdaniem Poręba w jedenastce na jage
04.12.2019 23:14
Więcej odwagi i jakieś zmiany Martinie drogi. Tosik na 25 proc. pary i kontka na rozgrzewce to chyba najlepszy dowód že czas na rotacje.
04.12.2019 21:14
Pozytyw taki ,że nie gada bzdur jak poprzednicy..