W 22. odcinku podcastu #MKSTalk Filip Trokielewicz oraz Jakub Junory zastanowili się nad przyszłością Filipa Starzyńskiego w Zagłębiu Lubin.

#MKSTalk - podcast każdego kibica Zagłębia Lubin. #MKSTalk to miejsce, w którym poruszamy wiele ciekawych tematów związanych z "Miedziowymi". Zapraszamy do odsłuchu!

www.mkszaglebie.pl

Anchor

Spotify

21.12.22 21:57
Osobiście liczyłem, że Chodyna potwierdzi, że prawa pomoc to jego pozycja. Razem ze Starzyńskim i Szyszem uratowali nam tyłki na wiosnę. W pełni zgoda co do Pieńki. Najlepiej wygląda na skrzydle. Może kiedyś skończy za napastnikiem ale na dziś potrzebuje wokół siebie więcej przestrzeni. Co do Starzyńskiego, to z jednej strony jest to ciagle zawodnik, który wyróżnia się na tle ligi, ale mam wrażenie że coraz rzadziej. W duecie z Doleżalem tworzą chyba najmniej dynamiczną dwójkę do pressingu na połowie przeciwnika. W topowej formie to zawodnik który decydował o losach meczu. Dziś to już inny zawodnik. Pora pożegnać się w czerwcu i tak jak wypowiadali się panowie trzeba będzie podjąć decyzje. Albo znaleźć naturalnego następcę, o co może nie być łatwo lub przesunąć rozegranie do tyłu do zawodników z pozycji nr 8, ale tu tez konieczny będzie transfer.

21.12.22 16:23
No moim zdaniem Chodyna więcej da zespołowi jako prawy obrońca,Pieńko to jest tylko i wyłącznie skrzydłowy,a Starzyński na ,,10'' to nie jest żaden archaizm-proszę sobie przypomnieć kto nam uratował d...pę w końcówce poprzedniego sezonu.