mkszaglebie.pl

Zagłębie Lubin poinformowało, że 17-letni pomocnik - Filip Kocaba - podpisał z naszym klubem nowy kontrakt, który obowiązywał będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Filip Kocaba to defensywny pomocnik, który może także występować na środku obrony. Młodzieżowiec od początku swojej juniorskiej przygody jest związany z Zagłębiem, w którym przechodził kolejne szczebelki. W poprzednim sezonie 17-latek występował przede wszystkim w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, w których „Miedziowi” zdobyli mistrzostwo Polski do lat 18. Kocaba zaliczył także trzy mecze w drugim zespole Zagłębia.

Dobre występy pomocnika sprawiły, że rozpoczął on przygotowania do sezonu 2022/23 z pierwszym zespołem lubinian. Kocaba rozegrał 45 minut w ostatnim, przegranym przez Zagłębie sparingu z Miedzią Legnica, pokazując się jednak z całkiem przyzwoitej strony.

Filip, życzymy jak najszybszego debiutu na ekstraklasowych boiskach!

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)29.06.2022 16:55
:bangbang::bangbang::bangbang:

Laureatów #TyperMKS w rundzie wiosennej 2021/2022 informujemy, że proces wysyłania nagród rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 4 lipca. Do końca obecnego tygodnia skontaktujemy się ze wszystkimi, aby potwierdzić nadanie przesyłek.
processing comment