Młodzieżowy bramkarz Kacper Bieszczad najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Chrobrym Głogów.

17-letni bramkarz zadebiutował w PKO BP Ekstraklasie w ubiegłym sezonie w starciu z Wisłą Płock, wystąpił także w spotkaniu z „Białą Gwiazdą”. W każdym z dwóch meczów wpuścił po jednej bramce. W zeszłym sezonie młody bramkarz rozegrał także 14 spotkań w III lidze oraz jedno w Pucharze Polski przeciwko Miedzi Legnica.

Wypożyczenie do Głogowa jest transferem obopólnie korzystnym, gdyż Bieszczad będzie otrzymywał na poziomie Fortuna 1. Ligi prawdopodobnie więcej szans niż w ekstraklasie w sezonie 2019/2020.

Do do Lubina powróci więc bogatszy o doświadczenie pierwszoligowe. Gdyby młody golkiper pozostał w naszym klubie, to niemalże na pewno nie wygrałby rywalizacji z Hładunen i Forencem, co sprowadzałoby się do gry w rezerwach.

Powodzenia, Kacper!

źródło: Własne, meczyki.pl, zaglebie.com