Kontuzja, której obrońca Kacper Chodyna doznał pod koniec regulaminowego czasu gry w meczu pucharowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała okazała się być poważna. Jak poinformował klub na oficjalnej stronie, przerwa "Kapiego" może potrwać nawet trzy miesiące.

- Po powrocie do Lubina zawodnik został poddany szczegółowym badaniom, a te pokazały złamanie kości śródstopia. Kacper znajduje się pod fachową opieką Sztabu Medycznego i jak najszybciej rozpocznie okres rehabilitacji - czytamy na zaglebie.com.

W obecnym sezonie Kacper Chodyna wdarł się przebojem do pierwszej drużyny Zagłębia Lubin i wywalczył miejsce na prawej obronie. 21-latek rozegrał 11 meczów w PKO BP Ekstraklasie (2 bramki i 1 asysta) oraz jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski.

O miejsce na prawej obronie walczyć będą teraz Jakub Wójcicki i Jakub Bednarczyk, którzy zostali sprowadzeni latem.

Kacprowi życzymy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia!

źródło: Własne, zaglebie.com