Oficjalnie: Mateusz Bartolewski dołączył do „Miedziowych”

31.07.2020, 15:42:18
zaglebie.com

22-letni Bartolewski został zawodnikiem Zagłębia. Poprzednim klubem lewego obrońcy był III-ligowy Ruch Chorzów. Do Lubina trafił na zasadzie wolnego transferu, jego umowa z Ruchem wygasła wraz z końcem czerwca.

reklama

Bartolewski urodził się 12 stycznia 1998 roku w Szczecinku, pierwszym klubem, w którym występował był miejscowy Wielim, z którego trafił do drużyn młodzieżowych Pogoni. Nie zdołał, jednak nigdy przebić się do pierwszej drużyny „Portowców”, występował najwyżej w rezerwach. W 2018 roku przeniósł się do Chorzowa, w obecnym sezonie w barwach Ruchu wystąpił w szesnastu spotkaniach (liga i PP), w których zdobył pięć bramek i zanotował dwie asysty.

Mateusz, witamy w Lubinie i życzymy powodzenia w Zagłębiu!

źródło: Własne