Zagłębie Lubin i Ruch Chorzów poinformowały o uzyskaniu porozumienia w sprawie wypożyczenia do drużyny "Niebieskich" Szymona Kobusińskiego.

Szymon Kobusiński w Zagłębiu Lubin grał od początku obecnego sezonu, jednak nie zdołał na dobre wywalczyć sobie miejsca w pierwszej drużynie. Jesienią wystąpił w siedmiu spotkaniach pierwszego zespołu, a przede wszystkim grał w II-ligowych rezerwach, w których zdobył 6 goli w 11 meczach.

– Cieszę się, że trafiłem do Ruchu. Gra dla tego Klubu będzie dla mnie dużym wyzwaniem, które bardzo chce podjąć. Wierzę, że pokaże się na boisku z dobrej strony i będę w stanie pomóc tej drużynie. Wiem, jaka atmosfera panuje na meczach Ruchu. Na własnej skórze poczuję ją już w niedzielę – powiedział dla ksruch.pl nowy napastnik „Niebieskich”.

źródło: zaglebie.com, ksruch.pl