Zagłębie Lubin poinformowało, że 17-letni napastnik - Tomasz Pieńko - przedłużył umowę z naszym klubem. Nowa umowa młodzieżowca obowiązywać będzie do 30 czerwca 2023 roku.

W zeszłym sezonie Tomasz Pieńko występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów oraz w III-ligowych rezerwach. W kampanii 2020/21 łącznie 17-latek rozegrał 31 spotkań, w których zdobył cztery gole.

Pieńko wraz Zagłębiem przebywał na obozie w Opalenicy, pozostawiwszy po sobie dobre wrażenie, wraz z parafowaniem nowej umowy, na stałe włączony został do kadry pierwszego zespołu.

Nowy kontrakt 17-latka obowiązywał będzie do 30 czerwca 2023 roku.

źródło: Własne, zaglebie.com

21.07.21 19:36
Napastnika potrzebowaliśmy w zeszłym sezonie teraz poza napastnikiem potrzebujemy min 3 wzmocnień na kluczowych pozycjach i pozbycia się pewnych osobników wprowadzających zamęt (strategię) w klubie :)

21.07.21 18:21
Mk82 na jade tylko sądzę że potrzebujemy napastnika młody ma czasz a potrzebujemy na już

21.07.21 18:13
@ Karpioch Chlopak ma dopiero 17 lat! Zaczynasz po nim jechać jakby był winny całej sytuacji, liczy raczej na debiut w ekstraklasie, a nie na spokojną emeryturę.

21.07.21 17:54
No tak ale jeżeli tak jest jak piszesz to jak by miał godność to by to zostawił a nie siedzi dalej bo kasa się zgadza

21.07.21 16:44
Chłopak nie jest nic winien, ze mamy nieprofesjonalny zarząd i pracowników, którzy wsadzają chłopaków bez doświadczenia na konia, ordynarnie wycierajac sobie nimi buzie.

Jeszcze te haselka mające rozgrzeszyc wlasne nieudacznictwo i odciągnac uwagę. To jest naprawdę niewyobrazalne co ci ludzie robią. To jest stawianie na mlodziez? To jest dawanie dzieciakom patyków i kazanie im biec na czołgi. Byleby ratować wlasne dupy. Parszywe gnojki. Masakra.

21.07.21 16:33
Hahahhahah prezes i nas dyrektor sportowy tak lubiany kochany Guldan śmieją nam się w twarz ???? młody nie jest Białkiem statystyki ma żenujące nie takiego napastnika nam potrzeba dalej go nie mamy a co do Guldana powoli tracę szacunek to niego mam wrażenie że jest tu tylko już dla kasy nie zrobił żadnego narazie dobrego transferu odkąd jest takie są fakty

21.07.21 15:37
Cyfry mówią że to raczej piłkarz biegający na pozycji napastnika niż prawdziwy Napastnik, no ale powiedzenia.

21.07.21 14:53
Jest i napastnik :)