Zagłębie Lubin zarejestrowało do rozgrywek PKO Ekstraklasy napastnika Olafa Nowaka oraz pomocnika Kacpra Chodynę. Olaf w Zagłębiu zagra z numerem 29. na koszulce, zaś Chodyna będzie występował z numerem 26.

reklama

Skrzydłowy Kacper Chodyna po kilku przejściach z kontuzjami i nieudanym wypożyczeniem do Bytovii Bytów rozpoczął odbudowę w rezerwach Zagłębia. Jesienią zagrał w 15 meczach i zaprezentował się na tyle dobrze, że trener Martin Ševela postanowił włączyć go do kadry i oswajać z grą na pozycji prawego obrońcy.

Olaf Nowak jesień spędził na wypożyczeniu w Wiśle Płock, gdzie szło mu dość przeciętnie. Zagrał w 12 meczach (10 w PKO Ekstraklasie, 2 w Totolotek Pucharze Polski), uzbierał w nich zaledwie 331 minut. "Olo" ma rywalizować o miejsce w składzie z Bartoszem Białkiem i Rokiem Sirkiem.

Obu zawodnikom życzymy powodzenia w walce o skład!

źródło: zaglebie.com