- Zdecydowaliśmy się na skrócenie wypożyczenia Kokiego Hinokio wobec przeciągającej się kontuzji Starzyńskiego i bardzo dobrych występów Japończyka na początku rundy wiosennej - zdradził nam Piotr Burlikowski, dyrektor pionu sportowego Zagłębia Lubin.

Hinokio ma długoterminowy kontrakt i jest zawodnikiem, który rozpatrywany jest również w perspektywie kolejnych sezonów. Zawodnik był monitorowany w sposób stały, również podczas sparingów w Turcji. Zdecydowaliśmy się na skrócenie po analizie sytuacji kadrowej naszego zespołu (przeciągająca się kontuzja Starzyńskiego) i bardzo dobrych występów Kokiego szczególnie na początku rundy wiosennej. Japończyk jest zawodnikiem, który może zagrać na każdej pozycji w środku pola. W Stomilu grywał również na pozycji skrzydłowego schodzącego do środka pola. Zawodnik, który zagra na kilku pozycjach w środku pomocy. Najczęściej grywał  na pozycji 8-10 i w takiej roli jest przewidziany do gry w Zagłębiu.

17.02.22 17:41
guest profile picture
Bo jestesmy klubem bez ambicji. Tu sie zarabia pieniadze, a nie robi wyniki. To jest powod tej bylejakosci, nędzy i dolowania. Umowy i kontrakty sa pisane tak, ze czy sie stoi czy sie lezy to kasa sie nalezy. Kibice protestuja ? Kiedy i gdzie ? Kiedys bywaly jakies oficjalne pisemka z pretensjami do prezesikow :)))) czaaasem odwiedziny na treningu a tak to jiz zostalo marudzonko w necie. Takze ten marazm i brak dzialan doprowadzi nas lige nizej. Z pilkarzykiem dymajacym klub na siano z menadzerami pilkarzy zza poludniowej granicy i prezesem amatorem. Stokowiec i Burlikowski przyszli zarobic i jesli spadniemy to sami uciekną. Tu nie ma kim grac, ani komu sciagnac prawdziwych pilkarzy. Mentalnosc zwyciezcow poszla sie yebac.

17.02.22 12:52
Śląsk się właśnie wzmocnił, a my dalej śpimy. To wszystko to jest żenada. Nasza kadra nie nadaje się nawet na 1 lige. 75% to szrot do wymiany a tu nikt nic nie robi. Powinna się odbyć jakaś konferencja z kibicami. Trudne pytania i konkretne odpowiedzi dlaczego w Zagłębiu jest w dalszym ciągu takie zaćmienie umysłowe. Jakieś zje... filmiki o tym jaki klub lubi Patryk i kto wedlug niego wygra LM. A kogo to do cholery obchodzi. Konkretne pytania dlaczego nie ma transferów i nie widać następców za tych co mają odejść. Ch mnie to obchodzi kto nie lubi przegrywać w klubie w siatkonoge. Chcę wiedzieć dlaczego mamy tuaj takie jedno wielkie G..

17.02.22 10:15
No wlasnie 89 Burlikowski skrytykowal poprzednie wladze i przedstawil sie z guldanem ze teraz to tylko bedzie lepiej profesjinalnie a co widzimy ???????? Dalsza amatorka w transferach krw.................a kto poleca zaglebiu ten szrot zagraniczny kto tu zarabia na tych transferach syfach ????????? To gdzie wzmocnienia sa skoro napastnik nie gra obroncy to durszlak a pomoc wola o pomoc ??????? Witamy w 1 lidze przykre to jest ale realne

17.02.22 06:34
guest profile picture
Wywalono zagraniczny szrot (dzieki panie wielki gwiazdorze, ikono, panie pilkarzu Lubomirze) a sciagnieto na predce pilkarzy srednich (stoper z druzyny z dolnej czesci tabeli i stoper bez formy i na oucie z lechii). Nie ma co bylo oczekiwac fajerwerkow. Troche zmylily wyniki sparingow (ale tam sie gra czesto na pol gwizdka, wyniki to czesto sprawa drugorzedna). Dominik Hladun chce odejsc i chyba nie chce juz sobie zyl wupruwac. Pytanie tylko jesli temat Galaty upadl, to kto wezmie golkipera od broniacych sie przed spadkiem). A wiec obrona wyglada cieniutko. O Wojcickich i Zigulievach, Zajicach nie ma co nawet pisac. Kadrowo jestesmy do spadku. Zrywy ma Daniel, Szysz i Chodyna. Zivec czlowiek zagadka. Mlodzi to melodia przyszlosci a nie material na graczy zapewniajacych punkty. Burlik i Stokowiec moze i chca dobrze, ale czasy ze pilkarze z umiejetnosciami i nazwiskiem do nas przyjda minely. Scekic mial byc kocurem ale szybko poziomem dostosowal sie do kolegow. Przykro to pisac, ale nie ma powodow do optymizmu. Jesli Wisla Plock (!) nas powiezie to chyba czas sie oswoic z mysla, ze my spadamy, a awansuje rywal zza miedzy...

16.02.22 21:21
Jeżeli nawet koleś z Partizana tu przyjeżdża i ma wielki zjazd i nie domaga, to wg mnie nawet jak Lewandowski by tu przyjechał to by się rozkraczył jak reszta. Wzmocnienia nic nie pomogą, tu trzeba kuźwa jakiegoś egzorcystę ściągnąć.

16.02.22 20:01
A ja myślę że nie będzie wzmocnień i ściągają kogo tylko mogą tak zwany akt rozpaczy. To i tak nic nie pomoże spadek raczej pewny ale przynajmniej nikt nie powie ze nic nie robili

16.02.22 18:25
Panie Burlikowski niech pan przekaze redakcji czy beda jeszcze wzmocnienia a jak juz to na jakich