mkszaglebie.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze słowami trenera Piotra Stokowca po wyjazdowym zwycięstwie Zagłębia Lubin 3:2 z Górnikiem Zabrze.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

- Widać było jak bardzo intensywny i widowiskowy był ten mecz. Ile wysiłku trzeba było włożyć,  żeby sprostać takiemu rywalowi, jakim był dzisiaj Górnik, ale wiedziałem, że jesteśmy dobrze przygotowani i utrzymamy ten wynik. Wcześniej dużo mówiłem o zabijaniu takich meczów, o skuteczności i szkoda, że nie udało się strzelić już tej trzeciej bramki przed przerwą, bo sytuacje miał Tornike Gaprindashvili. Po przerwie gospodarze szybko wyrównali. Dlatego jak udało nam się znowu wyjść na prowadzenie, zmieniliśmy ustawienie i wprowadziliśmy trzeciego środkowego obrońcę.  Ogromnie się ciesze, bo zrobiliśmy to grając dziś 4 młodzieżowcami w składzie. Brawa dla całej drużyny, również gratulacje dla Górnika, bo myślę, że stworzyliśmy znakomite widowisko. Dużo pracowaliśmy w przerwie reprezentacyjnej nad skutecznością i to zdało dzisiaj egzamin. W rozgrzewce urazu doznał Martin Dolezal, ma jakiś problem z łąkotką, ale więcej będziemy wiedzieć oczywiście po badaniach.

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Stadion im. E. Pohla 01-10-2022, 15:00
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka

(2:3)
(1:2)
źródło: Własne

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)02.10.2022 04:05
Cieszy że wyciągnął pan wnioski bo widać że chłopaki chcieli, oby tak dalej ,można grać  w piłkę tylko więcej odwagi tak jak dzisiaj
processing comment
01.10.2022 20:26
Chciałem się przyczepić za wystawienie Gaprinaszwilego, ale jak zobaczyłem Chodynę na zmianie to już się nie czepiam, bo ten drugi prezentował się jeszcze gorzej. Mimo ze niełatwo się oglądało ostatnie 20 min to trudno czepiać się zmian, bo wyraźnie w polu karnym działy się cudak trzeba było wzmocnić środek.  Brawo za odwagę i stawianie na młodych! Ale Kopacza to proszę posadzić w końcu na ławie bo ten chłopak w polu karnym jest tykająca bombą. To co on odwalił przy drugiej bramce Górnika to jakaś komedia.
processing comment