Passa Piotra Stokowca w meczach przeciwko Zagłębiu Lubin nie należała do najlepszych. Dziś, dzięki zwycięstwu 3:2 w Pucharze Polski, były szkoleniowiec "Miedziowych" miał sporo powodów do zadowolenia.

Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk)

- Na początku jeszcze odczuwaliśmy mecz z Wisłą Kraków. Motorycznie długo wchodziliśmy w ten mecz i trzeba przyznać, że Zagłębie ma klasowych piłkarzy, szczególnie w ofensywie co dziś potwierdzili. Cieszę się ogromnie, bo wytrzymaliśmy presję, a zawodnicy pokazali charakter i potrafili odpowiedzieć. To jest ważne, bo można stracić jedną, czy dwie bramki, ale ważne jest jak się zareaguje. Ich zasługa, że wzięli sprawy w swoje ręce i pokazali charakter.

- Byliśmy świadkami ciekawego widowiska, dawno meczu pucharowego w Gdańsku nie było i te spotkanie na pewno zapisze się gdzieś w historii. Skupiamy się teraz na lidze i chcemy grać tak jak w drugiej połowie.

źródło: zaglebie.com