- Nie chcę na gorąco oceniać czy remis jest wynikiem sprawiedliwym czy nie, ale na pewno zrobię to po analizie spotkania. Myślę, że zrobiliśmy dzisiaj wiele, by wygrać - powiedział na konferencji prasowej po zremisowanym 2:2 meczu z Wartą Poznań szkoleniowiec Zagłębia Lubin, Piotr Stokowiec.

Piotr Stokowiec (Zagłębie Lubin)

- Powiedziałem przed meczem, że Martin Dolezal dzisiaj strzeli gola i cieszę się, że to się sprawdziło. Miał swoje osobiste problemy, ale myślę, że to już za nim, bo potrzebny jest nam zdrowy Martin w dobrej formie. Cieszę się, że strzeliliśmy dwa gole, to efekt tego nad czym pracujemy, czyli budowaniem akcji i grą do przodu. Szkoda, że wypuściliśmy dziś to zwycięstwo, bo ciężko pracowaliśmy nad przejęciem kontroli i wyniku, co się udało. Mam wrażenie, że po drugim golu dla nas wkradło się rozluźnienie i poczucie, że nic nam się nie może już stać, co jest nie do przyjęcia. Dzisiaj traciliśmy gole zbyt łatwo, a zwłaszcza tę drugą. Muszę powiedzieć, że Warta tworzyła dzisiaj akcje właśnie po naszych błędach. Naszym celem było dzisiaj zwycięstwo. Zrobiliśmy dzisiaj ofensywne zmiany, weszli młodzi zawodnicy tacy jak Pieńko czy Adamski. Cieszę się również z gola Adamskiego, ale niestety to wystarczyło dziś tylko na remis. Nie chcę na gorąco oceniać czy remis jest wynikiem sprawiedliwym czy nie, ale na pewno zrobię to po analizie spotkania. Myślę, że zrobiliśmy dzisiaj wiele, by wygrać, ale wniosek jest taki, że nasza defensywa wymaga poprawy.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Stadion Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski 09-09-2022, 18:00