Dobra forma środkowego obrońcy Zagłębia Lubin Kamila Kruka została dostrzeżona przez trenera Macieja Stolarczyka. Nasz młody zawodnik został powołany do kadry Polski do lat 21 na towarzyskie mecze z Arabią Saudyjską oraz Austrią.

Ważne daty

• Zgrupowanie odbędzie się w dniach 21-30 marca
  • Mecz z Arabią Saudyjską (26 marca)
  • Mecz z Austrią (29 marca)

Krótka rozmowę z Kamilem Krukiem dla oficjalnej strony klubowej można przeczytać tutaj.

Kadra Polski U-21

• Bramkarze: Xavier Dziekoński (Jagiellonia Białystok), Cezary Miszta (Legia Warszawa), Jakub Stolarczyk (Leicester City FC, Anglia).
  • Obrońcy: Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Marcin Grabowski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Karbownik (Brighton & Hove Albion FC, Anglia), Jakub Kiwior (MŠK Žilina, Słowacja), Kamil Kruk (Zagłębie Lubin), Maik Nawrocki (Warta Poznań), Aleksander Paluszek (Górnik Zabrze), Sebastian Walukiewicz (Cagliari Calcio, Włochy).
  • Pomocnicy: Jan Biegański (Lechia Gdańsk), Mateusz Bogusz (UD Logroñés, Hiszpania), Jakub Kamiński (Lech Poznań), Krzysztof Kubica (Górnik Zabrze), Mateusz Łęgowski (Pogoń Szczecin), Filip Marchwiński (Lech Poznań), Mateusz Praszelik (Śląsk Wrocław), Michał Skóraś (Lech Poznań), Kacper Smoliński (Pogoń Szczecin), Daniel Szelągowski (Raków Częstochowa), Maciej Żurawski (Warta Poznań).
  • Napastnicy: Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Bartosz Białek (VfL Wolfsburg, Niemcy), Dawid Kocyła (Wisła Płock), Filip Szymczak (Lech Poznań).
źródło: 90minut.pl