Skrzydłowy Damjan Bohar oraz bramkarz Dominik Hładun mogą w najbliższym czasie odejść z Zagłębia Lubin. Taką informację podał Piotr Kamieniecki, dziennikarz TVP Sport.

reklama

Dobry poprzedni sezon oraz początek obecnych rozgrywek zaowocowały tym, że Damjanem Boharem zaczęły się interesować inne zespoły. Jak sugeruje Piotr Kamieniecki z TVP Sport, zaplanowany na 20 grudnia mecz z Legią Warszawa może być dla Słoweńca ostatnim w koszulce "Miedziowych". Boharem interesują się kluby z 1. Bundesligi, tureckiej ekstraklasy oraz Lech Poznań. Nie wiadomo ile potencjalny kupiec będzie musiał "wyłożyć", ale latem Zagłębie odrzuciło propozycję miliona euro od Gençlerbirliği SK Ankara. Mogło sobie na to pozwolić, bo reprezentant Słowenii nie ma w kontrakcie klauzuli odstępnego.

Dominik Hładun przebywa obecnie w Warszawie, gdzie leczy uraz przywodziciela. Stołeczny klub obserwuje wychowanka Zagłębia od półtora roku i bardzo możliwe, że w przypadku sprzedaży Radosława Majeckiego, zdecyduje się na wykupienie Hładuna z Zagłębia. "Hładi" podglądał w ostatnich dniach w Warszawie trening Legii, jednak ciężko wyciągać z tego faktu daleko idące wnioski.

Bohar i Hładun to nie jedyni zawodnicy, którzy mogą odejść z drużyny "Miedziowych". Coraz więcej pojawia się spekulacji na temat możliwego odejścia Filipa Starzyńskiego, Alana Czerwińskiego, Bartosza Kopacza, a także Bartosza Slisza i Patryka Szysza. Ze wspomnianymi Starzyńskim, Czerwińskim i Kopaczem w sierpniu i wrześniu 2019 roku Zagłębie prowadziło rozmowy na temat przedłużenia wygasających 30.06.2020 r. umów, jednak do tej pory z żadnym zawodnikiem nie udało się dojść do porozumienia.

Co może martwić, na razie brakuje jakichkolwiek spekulacji na temat tego, kto może do naszego klubu trafić w miejsce ewentualnych ubytków.

źródło: TVP Sport

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama28.11.2019 22:20
Wiosną walką o utrzymanie i 800 ludzi na trybunach.

KGHM DZIĘKUJEMY I ZAPAMIĘTAMY!
28.11.2019 22:18
Strach się bać o ZL :(
28.11.2019 21:07
Nie ma czego żałować, w takim formacie co ta drużyna osiągnie.? Spekulacje to jeszcze nie transfer, one zawsze były, są i będą. Najpierw niech zatrudnia porządnego fachowca na stanowisku prezesa od tego trzeba zacząć budowę nowej drużyny.
28.11.2019 18:40
Powolny upadek tej drużyny...

reklama