- Szczęście pomaga, gdy wyjdzie mu się naprzeciw. Graliśmy z poświęceniem i byliśmy skuteczni - mówił na konferencji prasowej po spotkaniu z Górnikiem Zabrze szkoleniowiec Zagłębia Lubin, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Był to trudny i bardzo intensywny mecz. Drużyna Górnika prezentowała się bardzo dobrze i ktoś może powiedzieć, że szczęście nam dopisało. Szczęście pomaga, gdy wyjdzie mu się naprzeciw. Graliśmy z poświęceniem i byliśmy skuteczni. W pierwszej połowie Sergiy Buletsa oddal świetny strzał, pomógł nam również Sokratis Dioudis. Pomimo sporego naporu w drugiej części spotkania, wyprowadziliśmy trzy bardzo dobre kontrataki, ale brakowało precyzji, by je sfinalizować. Zapracowaliśmy na to szczęście. Drużyna po raz kolejny pokazała charakter i w trudnych momentach potrafiliśmy sobie poradzić. Pogratulowałem mojemu zespołowi, ponieważ są to bezcenne trzy punkty.

 

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Stadion im. E. Pohla 02-10-2023, 19:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 10. kolejka

0:2
(0:1)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (4)04.10.2023 21:43
Postęp widoczny aż nadto, tylko ten kto nic nie robi sie nie myli, bardzo dobre zmiany, trener tez wyciąga wnioski, poza tym jest sprawiedliwy i konsekwentny, co nie oznacza że nieomylny
W kolejnym meczu będą kolejne korekty?

processing comment
03.10.2023 05:25
Gratulację trenerze i proszę się nie przejmować tą całą grupą tylko narzekającą na wszystko ,pewnie żaden z nich nawet nigdy treningu jednego nie poprowadził, widać postęp, budowa drużyny to proces i ci co wiedzą doceniają pańską prace. Gratulację dla całej drużyny, ważny i do tego wygrany mecz.

processing comment
03.10.2023 04:52
Panie Waldemarze już z Mielca można było wrócić z korzystnym rezultatem. Zamiast Nalepy można było wystawić Kruka, nawet już w czasie meczu po żółtej kartce był czas na korektę. 

processing comment
02.10.2023 22:36
guest profile picture
Marian (Gość)
Pienko zagral blado. Mroz byl nie skuteczny. I co ? Wchodzi Wozniak, a Bohar nie wstaje z lawki. Nie rozumiem Pana

processing comment