- Ten mecz przechodzi już do historii, najważniejszy był awans - mówił po spotkaniu z Sokołem Kleczew w Fortuna Pucharze Polski trener lubinian, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Przede wszystkim chciałbym pogratulować trenerowi Sokoła bardzo dobrego meczu i ambitnej postawy. Nie było łatwo dziś awansować. Potwierdza się maksyma, że puchary rządzą się swoimi prawami. Szkoda, że nie udało nam się podwyższyć prowadzenia, ale cóż. Sokół wyrównał i jesteśmy zadowoleni, że nie doprowadziliśmy do rzutów karnych. Ten mecz przechodzi już do historii, najważniejszy był awans. Dążyliśmy do zwycięstwa, ale zbyt łatwo traciliśmy bramki. Raz jeszcze gratuluję rywalom dzisiejszej postawy.

Sokół Kleczew - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski w Kleczewie 27-09-2023, 15:00
Fortuna Puchar Polski, Kolejka - I runda

2:3
(1:2)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (4)28.09.2023 14:39
Biorąc pod uwagę skład, to ma rację. Kto widząc w pierwszym składzie Woźniaka i Gruzina liczył na wygraną trzema bramkami?

processing comment
28.09.2023 08:14
guest profile picture
mykysy (Gość)
Panie  Fornalik  a  czemu  Tobie  nie  można  pogratulować  od  dawna  dobrego  meczu.  TY  jesteś  trenerem  z  ambicjami ?. Jeszcze  trochę  z  takim  podejściem  a  nie  bedzie  nic  u  siebie  ani  wyniku  gry  ani  kibiców  na  stadionie. Na  to  patrzeć  spokojnie  nie  można  co  pan  wyprawiasz  i  wygadujesz  gramy  dno  a  ty  ciągle  zadowolony  jesteś.

processing comment
28.09.2023 00:04
guest profile picture
Taa już Czesław711 też tak mówił i przekonywał całą Polskę ze najważniejszy jest wynik. Hmm... Polska szkoła trenerów. To zdanie to już na początku zajęć każą wykuć na blachę hehehe ręce opadają. 

processing comment
27.09.2023 23:36
Panie Fornalik już nie King. Ma Pan racje że styl nie jest ważny. Tylko kurw....... czym chcecie przyciągnąć kibica na stadion ? Może kiełbaskami z Lubinpexu co z  ZG Lubin nie zejdą ?

processing comment