Komentarz trenera Waldemara Fornalika po zremisowanym 1:1 meczu z Lechem Poznań.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Na pewno kibice zobaczyli bardzo dobry mecz, pełen emocji i sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Myślę, że gdybyśmy w tej części zdobyli drugą bramkę to była szansa wygrać ten mecz. Natomiast Lech miał tak dużo jakości, że nawet grając w dziesiątkę byli w stanie zagrozić naszej bramce. Widzę w moich zawodnikach taką sportową złość i to jest naturalne, bo niewiele nam zabrakło, żeby ten mecz wygrać. Być może gra w przewadze paradoksalnie nam zaszkodziła, choć też mieliśmy swoje okazje po przerwie. Musimy dokonać analizy. Jesteśmy źli, ale nie powiem, że rozczarowani. Jeśli chodzi o Juana Munoza i Mikkela Kirkeskova, jest szansa, że rozpoczną normlane treningi z początkiem tygodnia. Podobnie jest w przypadku Luisa Maty oraz Sokratisa Dioudisa. Jeśli chodzi jednak o grę, to jest to jednak dłuższa perspektywa. 

Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Stadion Zagłębia 06-08-2023, 17:30
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 3. kolejka

1:1
(1:0)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (5)13.08.2023 10:25
no to wyładowali tą "sportową" złość na Cracovi🤪
 

processing comment
07.08.2023 12:10
guest profile picture
@ Panie trenerze  zmiany za Bohara i Pieńkę nic niewniosły a osłabiły drużynę. Piłka od głowy Wozniaka trzy razy się odbiła i to wszystko co wniósł do drużyny.

processing comment
07.08.2023 10:22
guest profile picture
Napewno Zagłębie nie spadnie bo Fornalik to jeden z lepszych trenerów w lidze. A jak już będzie miał wszystkich do dyspozycji to środek tabeli jest pewny. Ja obstawiam na koniec sezonu miejsce od 6 do 8.

processing comment
06.08.2023 23:18
Trenerze,  to my pozyskaliśmy ludzi do leczenia i odbudowy, zamiast do gry? Mam nadzieję, że chociaż Wdowiak po zatwierdzeniu transferu, będzie gotowy do gry.

processing comment
06.08.2023 22:05
guest profile picture
Marian (Gość)
To Kirkeskov tez nie jest gotowy do gry ?! Kurła Wozniakiem to my ligi nie zwojujemy. 

processing comment