Prezentujemy wywiad z dyrektorem pionu sportowego Zagłębia Lubin - Piotrem Burlikowskim. W związku z tym, że wkrótce na naszych łamach pojawi się obszerny tekst podsumowujący, poniższe wideo pozostawiamy bez naszego komentarza.

Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin

Stadion Miejski 05-11-2023, 15:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 14. kolejka

5:0
(2:0)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (7)09.11.2023 17:27
guest profile picture
mykysy (Gość)
Tam  nie  ma  żadnego  planu  bo  porostu  nawet  nie  ma  go  kto  realizować. Nie  było  zadnego  planu  na  puchar  Polski  z  Cracovią tylko  taki  występ  jak  w  każdym  kolejnym  meczu  a  nawet  skład  jak  na  sparing  bo  Fornalik  szuka  ciągle  ustawienia. Maraton  to  nie  mecz  pilkarski    tutaj  trzeba  być  przygotowany  na  każdy  mecz  w  sezonie  na  pelne  90 minut  i  to  ma  być  normą  a  taki  przykład  na  poziomie  Burlikowskiego  jest  nie  na  miejscu  do  powagi  sytuacji  w  klubie  i  mam  nadzieję  że  już  coraz  mniej  osób  będzie  się  na  to  nabierać.

processing comment
09.11.2023 04:14
Jednego mi brakuje, mamy plan, realizujemy plan, ale jaki to plan?, bo skoro planem był puchar Polski a już nie ma na niego szans, to już częśc planu jest nie razlizowana, skoro mamy dobijać do czołówki, a powielamy te same błędy, a może i co mecz dodajemy nowe, to raczej nie dobijamy do czołówki tylko do dolnej strefy zespołów, troche to wszystko się kupy nie trzyma panie Piotrze, do tego mówienie że to jeden z lepszych startów w lidze od lat to tak jakby mówić ,ze na mistrzostwach świata jednym z lepszych naszych meczów był mecz z Argentyną, gdzie ambicja sportowa, gdzie złość sportowa, gdzie wyciągnięcie wniosków od tych, którzy wychodzą na boisko nie za darmo i kompletnie im jest obojętne jak się prezentują, zapraszam na mecz Górnika Lubin, chłopaki grają bo to kochają i na boisku serce zostawiają może nie dużo ale dają z siebie 100% tego co mają ,może zrozumie pan różnicę, ale co tam najważniejsze ,że garnitur ma pan szyty na wymiar, pozdrawiam. 

processing comment
08.11.2023 17:47
Nie za bardzo rozumiem tego fenomenu że trener potrafi świetnie przygotować zespół na wiosnę a na zimę nie...... Tym bardziej że stawia cały czas na tych samych zawodników, którzy non stop zawodzą w każdym jednym meczu.... Jeżeli to prawda że Bohar nie gra tylko dlatego że się spiął z trenerem, to według mnie całkowicie to dyskwalifikuje trenera bo ma w dupie dobro klubu i wyniki stawiając w tym przypadku na zawodników, którzy nie zasługują postawą na grę w pierwszym zespole. Doceniamy 20 zdobytych punktów, ale powiedzmy szczerze że nawet niektórych wygranych meczy nie dało się oglądać. Nie widać niestety ambicji zawodników o której Pan mówi, nie widać przede wszystkim złości sportowej w zawidnikach ani na boisku ani w wywiadach..... Zobaczymy w sobotę jak bardzo zawodników zabolały baty w Częstochowie....

processing comment
08.11.2023 17:25
guest profile picture
mykysy (Gość)
  Ty  masz  nasz  kibiców  Zagłębia  naprawdę  za  głupców  Burlikowski  umów  się  lepiej  do  dobrego  psychiatry  chory  człowieku. To  samo  gadałęś  o  Stokowcu  ale  już  pewnie  nie  pamiętasz  tak  się  zagalopowałeś  w  tych  bajkach  manipulacjach  i  kłamstwach. Kompletnie  się  nie  znasz  na  robocie  ale  jesteś  cwany  lis  za  to. Widze  że  sukces  jaki  osiągnołeś  w  Zagłębiu   kiedyś  możesz  zawdzięczać   tylko  zawodnikom  jakich  tu  zastałeś  i  ktorym  zależało  na  klubie. Dzisiaj  widać  że  się  nie  znasz  na  niczym   i  szkoda  że  nie  ma  prawdziwego  zarządu  bo  za  ten  wywiad  powinieneś  być  wyrzucany  na  zbity  pysk  z  klubu.

processing comment
08.11.2023 17:22
guest profile picture
Pan Burlikowski swoimi sukcesami w Zagłębiu otworzył sobie furtkę, ba wiatę, bramę, wrota (tzn. hwco) w zachodnich klubach. Dlatego na trybunach wdzięczni kibice powinni skandować: ,, Burlikowski - Real czeka"

processing comment
08.11.2023 16:50
guest profile picture
Pan Burlikowski ma rację. Drużyna jest poukładana, poziom stabilny, miejsce w górnej części tabeli zapewnione. Transfery spełniają oczekiwania, trener wykonuje działania zgodne z harmonogramem. Jest dobrze, wręcz bardzo dobrze. Pan Burlikowski ze spokojem może poszukać ciekawszych wyzwań, może nawet za granicą. Filmiki z Lubina zrobią furorẹ...

processing comment
08.11.2023 15:31
Panie Burlikowski, też przypomniała mi się anegdota związana z bieganiem. Otóż niejaki Miłosz Przybecki, nasz swojego czasu zawodnik, był szybszy niż sam Usain Bolt! Co prawda na pierwszych 30. metrach ze 100., ale był! Nie jest kwestią to ile mamy aktualnie puntków, tylko to, że przegraliśmy w żałosnym stylu te kilka ostatnich meczy! Wracając do tej analogii z maratonem, to tak jakby biec ponad siły początek, cieszyć się z wysokiej pozycji, a potem zacząć tracić tempo, stracić szansę na dobry wynik i ostatecznie dowlec się na końcu do mety. Sam wywiad czysto PR-owy, trzeba było się troszkę pokajać, ale nie za bardzo, żeby czasem nie przyznać w jakiej czarnej dziurze jesteśmy.

processing comment