W sobotnim meczu 24. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Piastem Gliwice pierwszy mecz w barwach "Miedziowych" rozegrali Jhon Chancellor oraz Cheikhou Dieng.

Środkowy obrońca Jhon Chancellor wyszedł na plac gry w pierwszej jedenastce i najpierw stanowił parę stoperów z Bartoszem Kopaczem, a następnie grał w trójce dodatkowo z Aleksem Ławniczakiem. W spotkaniu z Piastem może nie zaprezentował niczego nadzwyczajnego, ale widać, że jest to twardo grający obrońca, który potrafi szybko i dokładnie wyprowadzić piłkę.

Cheikhou Dieng na boisku zameldował się w końcówce. W 77. minucie zajął miejsce Bartłomieja Kłudki i przez te kilkanaście minut kilka razy zaprezentował swoją szybkość oraz umiejętność utrzymania się przy piłce.

Gratulujemy obu piłkarzom i życzymy im wszystkiego najlepszego w barwach Zagłębia!

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Stadion Zagłębia 05-03-2022, 17:30