mkszaglebie.pl

W Zagłębiu Lubin może dojść do zmian na stanowiskach prezesa zarządu i przewodniczącego rady nadzorczej - czytamy w e-legnickie.pl.

Według informacji portalu e-legnickie.pl, w najbliższym czasie ma dojść do zmian na najważniejszych stanowiskach w naszym klubie. Ze stanowiska prezesa zarządu ma zostać odwołany Artur Jankowski, a Dariusza Drohomireckiego na stanowisku przewodniczącego rady nadzorczej ma zastąpić Paweł Kura. Możliwe są też roszady na kilku stanowiskach dyrektorskich.

Artur Jankowski ma zostać odwołany za... całokształt swoich rządów. W tekście czytamy, że zarzuca mu się spore błędy przy transferach do klubu, organizacyjny chaos, a także brak dialogu z kibicami Zagłębia Lubin.

- Pan prezes Jankowski popełnił kardynalny błąd nie podejmując dialogu z kibicami Zagłębia. Kibice to w zdecydowanej większości pracownicy KGHM, górnicy, hutnicy itp. mający moralne prawo do interesowania się tym co dzieje się w spółce KGHM. Tworzą miedziową tożsamość regionu i Zagłębia i nie można ich głosu lekceważyć a brak odpowiedzi na pytania kibiców było formą zlekceważenia - tłumaczyła e-legnickie.pl osoba związana z dyrekcją KGHM Polska Miedź.

Jankowskiego na stanowisku miałby zastąpić Michał Kielan. To 39-letni lubinianin, obecnie radny Powiatu Lubińskiego i wiceprezes zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź. 

źródło: e-legnickie.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (6)02.06.2021 20:27
Jak na razie to wyrzucili Sirka.
Jankowski chyba łapie się już wszystkiego żeby zostać, usuwa wszystkie niewypały haha.
Niech nie zapomni tylko o sobie.
processing comment
02.06.2021 18:40
Niech robią te zmiany jak najszybciej bo się okaże zaraz że żadnych transferów nie będzie
processing comment
02.06.2021 13:45
Ten klub to organizacyjna porażka.
processing comment
02.06.2021 07:50
Moim zdaniem już dawno powinni to zrobić a nie teraz kiedy za chwilę będzie trzeba robić transfery okienko transferowe musi przebiegać spokojnie i z rozmysłem drużynę trzeba poznać i znaleźć w końcu jakiś mądroy sposób na naszą drużynę tak by miała umiejętności piłkarskie ambicję i chęci do gry i walki o punkty a nie z ciągać starych pierdzieli z zagranicy chcących tylko do grać do emerytury mając na myśli dobro swoje a nie całego klubu i kibiców
processing comment
01.06.2021 21:10
Po co te dywagacje. Zwalniać albo nie zwalniać. Jak tak będą się zastanawiać co dalej z Jankowskim to znowu ten uja zrobi z Guldanem.
processing comment
01.06.2021 20:36
Ciekawie zaczyn byc....
A to oznacza ze moze byc nie zaciekawie...
processing comment