Według informacji Tomasza Włodarczyka z „Meczyków”, Koki Hinokio jest bliski transferu definitywnego do Stali Mielec.

W obecnym sezonie Japończyk rozegrał osiem rozegrał osiem spotkań w PKO BP Ekstraklasie. Ponadto Hinokio zaliczył także dwa mecze w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski i sześć występów w drugoligowych rezerwach Zagłębia Lubin.

Nie jest tajemnicą, że niespełna 21-letni pomocnik nie ma najwyższych notowań u trenera Waldemara Fornalika. Hinokio nie znalazł się w kadrze meczowej na ostatnie spotkanie „Miedziowych” ze Śląskiem Wrocław. 

Jak donosi Tomasz Włodarczyk z „Meczyków”, japoński pomocnik jest bliski transferu definitywnego do Stali Mielec. Dla Hinokio byłby to powrót do drużyny z Podkarpacia, w której występował on przez cześć poprzedniego sezonu, będąc wypożyczonym z Zagłębia. Finalizacja tego ruchu powinna być kwestią kilkudziesięciu godzin. 

źródło: Tomasz Włodarczyk, meczyki.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

DODAJ KOMENTARZ (NIEZALOGOWANY)

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!
 

KOMENTARZE (7)


01.02.23 19:07
Szczerze mówiąc zrobił na mnie wrażenie tylko w pierwszym meczu po powrocie ze Stali, potem jakoś znikł, jak wielu u nas :stuck_out_tongue_winking_eye:

processing comment 0 0
01.02.23 18:44
@ag2r pełna zgoda, ale Gruzini, Zubrowski i Doleżal są niesprzedawalni, jeśli znajdzie się magik ktory za nich coś weźmie to z nim podpisać długi kontrakt 

processing comment 0 0
01.02.23 18:08
guest profile picture
Szkoda chłopaka, Majewski w Stali wyciągał z niego wszystko co najlepsze,ale skoro Fornalik nie widzi dla niego miejsca no cóż,konkurencja w środku spora . Stal ma kasę za Hamulicia to niech zapłaci..Sprzedać jeszcze Gruzów, Zebrowskiego ,Doleżala po sezonie pożegnać Zivca i Jacha, i brać Castanede -priorytet no i jakiś rozwojowy LO z zaplecza eklapy też by się znalazł..

processing comment 0 0
01.02.23 18:04
Dosc mlody zawodnik. 

Fornalik moglby go czegos nowego nauczyc, pozwoic mu wejsc na wyzszy level.

Dla mnie troche niezrozumialy ruch.

Chyba ze jest cos o czym nie wiemy...

processing comment 0 0
01.02.23 17:48
No, odejdzie, zacznie tam grać a w meczu przeciwko nam zanotuje ze dwie asysty i i jedno trafienie..... Może tak być ale nie koniecznie. Z reguły, zawodnicy którzy ostatnio od nas odchodzili, grali przeciw nam bardzo dobre mecze.

processing comment 0 1
01.02.23 17:45
Szkoda, bo coś w sobie ma, ale jeśli jest trzeci do gry to w sumie logiczny ruch, mam nadzieję że zapłacą za niego tyle ile my Stomilowi, teraz jeszcze podziękować Gruzinom i Diengowi i jedziemy dalej

Czy to ma oznaczać przedłużenie Filipa Starzynskiego w lecie?

processing comment 0 0
01.02.23 17:37
Cóż, dobre rozwiązanie dla obu stron. U nas ostatecznie się nie przebił. Jeśli nie będzie na niego stawiał trener Fornalik to szkoda, żeby spędził tę rundę w rezerwach. Powodzenia Koki i dzięki za wszystko.

processing comment 0 0