Według informacji redaktorów serwisu lechia.gda.pl, Filip Starzyński nie jest jedynym zawodnikiem, którym interesuje się Lechia Gdańsk. Klub z Pomorza chciałby pozyskać także Alana Czerwińskiego, ale jego usługami poważnie zainteresowany jest Lech Poznań.

reklama

Alan Czerwiński znajduje się w grupie piłkarzy, którym latem wygasają kontrakty z Zagłębiem Lubin. Z tego faktu chce skorzystać gdańska Lechia, która oprócz Filipa Starzyńskiego interesuje się także Czerwińskim.

Zespół z Gdańska nie będzie miał jednak łatwego zadania. Jak ustalili redaktorzy serwisu lechia.gda.pl, Czerwińskiemu znacznie bliżej do poznańskiego Lecha. W dodatku nie jest wykluczone, że piłkarz przedłuży kontrakt z Zagłębiem na warunkach zaproponowanych jeszcze przez byłego już dyrektora sportowego - Michała Żewłakowa.

Więcej na ten temat zapewne będziemy wiedzieli za około tydzień, gdy ekstraklasowe drużyny rozpoczną treningi po przerwie zimowej.

źródło: lechia.gda.pl