mkszaglebie.pl

Według informacji redaktorów serwisu lechia.gda.pl, Filip Starzyński nie jest jedynym zawodnikiem, którym interesuje się Lechia Gdańsk. Klub z Pomorza chciałby pozyskać także Alana Czerwińskiego, ale jego usługami poważnie zainteresowany jest Lech Poznań.

Alan Czerwiński znajduje się w grupie piłkarzy, którym latem wygasają kontrakty z Zagłębiem Lubin. Z tego faktu chce skorzystać gdańska Lechia, która oprócz Filipa Starzyńskiego interesuje się także Czerwińskim. 

Zespół z Gdańska nie będzie miał jednak łatwego zadania. Jak ustalili redaktorzy serwisu lechia.gda.pl, Czerwińskiemu znacznie bliżej do poznańskiego Lecha. W dodatku nie jest wykluczone, że piłkarz przedłuży kontrakt z Zagłębiem na warunkach zaproponowanych jeszcze przez byłego już dyrektora sportowego - Michała Żewłakowa.

Więcej na ten temat zapewne będziemy wiedzieli za około tydzień, gdy ekstraklasowe drużyny rozpoczną treningi po przerwie zimowej.

źródło: lechia.gda.pl

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)04.01.2020 09:10
A teraz głęboki oddech i poprosimy po Polsku.
03.01.2020 23:13
Zaglebiowski PR... slowem z dupy... tiszej budiesz dalsze jediesz... ale tak to nie dziala... od lat Kibice dopraszaja sie newsow, liczacych wiadomosci, ale wedle dziwnej i nie do konca zrozumialej polityki klubu (patrz: no co, ze chca jak niewiadomo nic bo "co my tu robimy") nic sie nie dowiemy... pozostaje oczekiwanie na ochlapy tzn. "a wezcie przestancie meczyc bule, przeciez my sie "interesujemy" klubem, bedzie dobrze" Zaglebie to polityka, przykro mi to przyznac i boli mnie serce, ale bez 500+ na pilkarzy to mozemy sie wspolne bujac, jesli sie uda to na sredniej krajowej, a jak nie to kogo to obchodzi, panow z RN? no prosze... czas sie obudzic i kibicowac wzgledem wyborow do parlamentu... kto ma wiekszosc ten sra na Zaglebie... spolka-corka... dziekuje.... dobranoc
03.01.2020 22:53
massa70 miałem na myśli określenie się publicznie. Prosty komunikat. Żeby nie było to jest mój ulubiony piłkarz i bardzo chce żeby został ale denerwuje mnie ta sytuacja po prostu.
03.01.2020 21:30
Sentino, masz pewność że się nie określił?
03.01.2020 18:35
Denerwuje mnie już to przeciąganie liny. Niech się Alan określi i tyle w temacie. Każdemu będzie łatwiej.