Jak poinformował za pośrednictwem Twittera użytkownik @Janekx89, Zagłębie Lubin prowadzi rozmowy z wychowankiem, byłym szkoleniowcem lubinian - Mariuszem Lewandowskim.

42-latek w przeszłości przez niespełna rok miał okazję trenować "Miedziowych".  Łącznie Lewandowski prowadził lubinian w 35 spotkaniach, w których osiągnął średnią 1.29 punktu na mecz. Za kadencji Mariusza Lewandowskiego zajęliśmy 7. miejsce w sezonie 2017/18.

Aktualnie wychowanek Zagłębia jest szkoleniowcem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, z którą wywalczył awans do PKO BP Ekstraklasy - wraz ze "Słonikami" zajął 2. lokatę w tabeli I ligi. Od dłuższego czasu mówi się o braku porozumienia między sztabem szkoleniowym a zarządem klubu.

Innym z kandydatów do objęcia posady szkoleniowca "Miedziowych" jest Aleksandar Vuković, o czym przeczytacie klikając tutaj.

Spekulacje spekulacjami, natomiast co wy sądzicie o takim ruchu?

źródło: Twitter

06.07.2021 19:26
trener Ojrzyński by tu się przydał,drużyny które prowadził była walka i nie jest słabszy od lewego
06.07.2021 17:45
Cześć, jak zapewne niektórzy z Was zauważyli, wprowadziliśmy możliwość komentowania dla niezalogowanych. Dbajcie o kulturę w komentarzach, bo za spam, wyzwiska i ogólne robienie bałaganu, będziemy nagradzać ostrzeżeniami oraz permanentnymi banami na IP, co będzie oznaczało wyświetlanie dużego czerwonego napisu, zamiast naszej strony :) Ale to tylko dla tych, którzy są z kulturą na bakier... :)

Oprócz tego, w najbliższych dniach wprowadzimy możliwość dodawania emoji (teraz wyświetlają się "???" po ich dodaniu z telefonu) oraz możliwość oceniania komentarzy.
06.07.2021 16:14
Oczywistym wyborem powinien być Darek Zuraw, facet wprowadza potrafi wprowadzic młodych do składu, fajnie też grał Lech w pucharach od lat nie widziałem tak grających polaków na tle średnieków z Europy,ale niestety odbiło sie na wynikach w lidze. Zuraw wie gdzie sa błedy w szkoleniu i z pewnoscia wiecej czasu poswieci na koncentrację .. Uważam że Zuraw bedzie zdecydownie najlepszym wyborem. No i pare latek spedził w Lubine.
06.07.2021 11:32
Tylko nie Lewandowski.To jest cofanie sie do tyłu.Najpierw go pogonili a teraz krecą z nim jakieś lody.Pachnie to przemyslana układanką.W takim razie na stadion też nie przyjde.
06.07.2021 09:27
cos za cicho o Broszu, cosik mi sie wydaje, ze Lewy i Vuko to zaslona dymna a z nim sie ukladaja.... obym sie nie mylil :)
05.07.2021 20:18
No może drugie podejście będzie miał lepsze.
Lepszy Lewy niz eks legionista.
05.07.2021 19:39
@Radeon1946 spodziewasz się w obecnej sytuacji i przy obecnych zarządzających kroku do przodu? Transfery tylko ze Słowacji, trenerzy też już kręcący się na karuzeli, nikt nie ma jakiejś innej opcji przygotowanej. Nikomu nawet się nie chce poszukać w niższych ligach lub w krajach poza Słowacją.
05.07.2021 19:12
05.07.2021 17:09
Bedzie trener jest transfer a co z prezesem?
05.07.2021 15:51
@Dhartha

Bez przesady. No chyba, że miałeś jakiś osobisty konflikt z nim.
05.07.2021 13:37
Najpierw go pogonili a teraz negocjują z nim powrót. Profesjonalne podejście :) lepszy Mariusz niż Vukovic ale czy to opcja na dłużej?
05.07.2021 13:28
Jeżeli ten człowiek zostanie szkoleniowcem to nie dość że nie pojawię się w tym sezonie na stadionie to nawet nie odpale TV. Większego prostaka i buraka od niego nie widziałem. Masakra.