Zadowolenie z wykonania planu i radość ze zwycięstwa - wokół tego koncentrowały się wypowiedzi Martina Ševeli, szkoleniowca Zagłębia Lubin po wygranym 1:0 spotkaniu z Jagiellonią Białystok.

Martin Ševela (Zagłębie Lubin)

- Myślę, że zagraliśmy dobre spotkanie i dobrze przygotowaliśmy się do tego meczu. Mobilizowaliśmy naszych zawodników, mówiliśmy im co będzie dobre w naszych meczach, a czego się wystrzegać. Reakcja graczy była bardzo dobra. Graliśmy w defensywie kompaktowo, była duża koncentracja, były długie podania i kontrola gry, taka, jaką chciałem widzieć. Bramkę strzeliliśmy w pierwszej połowie. Druga była już bardziej wyrównana. Przeciwnik postawił mocne warunki i był to dla drużyny dobry moment psychologiczny. Nasza reakcja była dobra. Byliśmy niebezpieczny w szybkich kontratakach, a w 50. minucie Bohar miał doskonałą okazję do podwyższenia prowadzenia. Przy jeden do zera mecz był jeszcze otwarty, należało go zamknąć. Wykonaliśmy dziś nasze zadanie, możemy szczęśliwi wracać do Lubina i przygotowywać się do dalszych dwóch spotkań.

źródło: zaglebie.com