W 12. odcinku podcastu #MKSTalk w składzie Filip Trokielewicz i Paweł Junory podsumowaliśmy to, co działo się w Zagłębiu Lubin do momentu rozpoczęcia przerwy na mecze reprezentacji. Rozprawialiśmy o pierwszym zespole, formie, transferach oraz o rezerwach i zespole CLJ U-19. Wyszło dużo dłużej niż zwykle, dlatego - nie przedłużając - zapraszamy do odsłuchu!

#MKSTalk - podcast każdego kibica Zagłębia Lubin. #MKSTalk to miejsce, w którym poruszamy wiele ciekawych tematów związanych z "Miedziowymi". Zapraszamy do odsłuchu!

www.mkszaglebie.pl

Anchor