Po powrocie Piotra Burlikowskiego do Zagłębia, posada Jakuba Chodorowskiego zawisła na włosku. Dzisiaj klub poinformował o rozwiązaniu umowy z szefem skautingu.

Jakub Chodorowski pracował w Lubinie od maja 2020 roku. Przez ten czas pełnił funkcję szefa skautingu w klubie ze stolicy polskiej miedzi. Cóż... dość powiedzieć, że wyniki pracy Chodorowskiego w Lubinie nie są zadowalające. Wszak ostatnie okienka transferowe w naszym klubie to obraz nędzy i rozpaczy. Na szczęście to już za nami, a odejście Artura Jankowskiego i właśnie szefa skautingu, wlewa w nasze serca iskierkę nadziei, że może być lepiej. Co będzie dalej? Czas pokaże, na pewno będziemy bacznie przyglądać się poczynaniom pionu sportowego.

źródło: Własne, zaglebie.com