Klub potwierdził dziś naszą informację sprzed kilku tygodni. Nowym prezesem Zagłębia Lubin S.A. został Michał Kielan.

"Michał Kielan jest rodowitym lubinianinem. Z Lubinem jest związany zawodowo od wielu lat. Kwalifikacje menedżerskie uzyskał w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu na kierunku Master of Business Administration. Jest również absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku zarządzanie placówkami służby zdrowia. Ukończył także kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych i zarządów spółek prawa handlowego, dzięki czemu zdobytą wiedzę w zakresie zarządzania w biznesie wykorzystywał na stanowisku Wiceprezesa Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Posiada duże, ponad jedenastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, które zdobył jako koordynator Zakładu Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej w Miedziowym Centrum Zdrowia. W ostatnich latach pełnił obowiązki Radnego Powiatu Lubińskiego, a także Pełnomocnika Wojewody Dolnośląskiego.

Nowemu Prezesowi życzymy powodzenia w realizacji wyznaczonych celów."

Witamy w Zagłębiu i życzymy samych sukcesów!

źródło: Własne, zaglebie.com

03.10.21 10:53
guest profile picture
Po pierwsze musi zmienić narrację,że gramy o najwyższe cele a nie o górną ósemkę co słyszę od kilku sezonów, bo jeśli tylko o przyslowiową ósemkę to tu żaden wartościowy grajek nie przyjdzie a tak ktoś się może skusić by się odbić dalej jak Emreli z Legi.Inna sprawa ze w Lubinie niema kibica pustki na stadionie kiedy ten stadion był w pełni zapełniony, nawet z Partyzantem nie był zapełniony a graliśmy wtedy dobrze.W następnym okienku rozglądać się na rynku Portugalii i Hiszpanii z kilku z tych stron w ekstraklasie jest i w 90%sie sprawdzają. Życzę powodzenia nowemu prezesowi.

03.10.21 08:16
Prezes ma jeszcze jedno wyzwanie - kończące się kontrakty w pierwszej 11- Hładun, Kruk, Bartolewski, Poreba, Szysz, do tego Daniel i Zajic na wypożyczeniu (lekko licząc 7 ludzi)
dalej Balic, Baszkirow, Zivec - pytanie co z Nimi
jeśli nic z tym nie zrobimy to w nowym sezonie zostaną nam do grania takie asy jak Soler, Wójcicki, Zyguliew, Pakulski, Podliński

02.10.21 23:48
guest profile picture
Racja, pomimo tego, że jest to prezes należący do partii, to jednak z nikąd się nie wziął. Faktycznie pojawiał się na meczach Zagłębia, jest z regionu więc można mu tą przynależność polityczną wybaczyć. Pisałem, że gorszy od Jankowskiego nie będzie, a kto wie - może nawet będzie znacznie lepszy?

02.10.21 22:25
Plus widzę jedynie w tym że nasz nowy prezes będzie chodził na te same imprezy co śmietanka partii rządzącej i jak coś to przy kielichu powie do prezesa KGHM-u "no weź nie odpier..... i dawaj te siano na dobre transfery" :D Pozdrawiam.

02.10.21 07:03
Wielokrotnie widziałem go na meczach, więc na pewno Zagłębie nie jest mu obce.
Najważniejsze, ze jest stąd, będzie mu zależalo ma dobrej opinii lokalsów, jest młody, ma zapał, (coś jak Pietryszyn) i będzie mu sie chciało, jak ktoś napisał gorszy od Jankowskiego nie będzie a może ma to coś, co spowoduje, ze będzie super na koniec.
Ja bym go nie skreślał na starcie, pożyjemy-zobaczymy, też uwazam że na początek powinien posprzątać balzel po Jankowskim
Prezesie powodzenia

01.10.21 23:00
Jawny PiSowiec…
No cóż, mamy klub całkowicie zależny od polityki i wiadomo to nie od dziś, ale tak mocno zaangażowanego w politykę prezesa chyba jeszcze nie było. W każdym razie - na pewno gorszy od Jankowskiego nie będzie, więc mimo wszystko zmiana na +.

01.10.21 21:52
guest profile picture
politycy to największa zmora klubu, dokładnie to samo co KGHM, ryba psuje się od głowy. Nie ma zarządzających, menadzerow z prawdziwego zdarzeni, są sami koledzy króliczka. Przecież ci ludzie na wolnym rynku mieliby problem, żeby znaleźć poważną pracę. Cały świat potrzebuje miedzi, wiec kombinat i klub mają pieniądze. No więc można się bawić w zarządzanie i wydawanie kasy. Pozostaje łudzić sie, ze tym razem będzie nieco sensowniej. Trudne zadanie, cały skauting do wymiany, marketing do wymiany. Czy nowy prezes ma jakieś doswiadczenie w tej materii? Pożyjemy zobaczymy.

01.10.21 21:38
A był kiedyś na meczu Zagłębia ?

01.10.21 21:24
Pytanie retoryczne: Ile razy z trybun lecialo "polityczne prostytutki"?

Czy wszyscy wierza ze trafil sie nowy Pietryszyn?