Marko Poletanović skomentował na gorąco zremisowany 2:2 mecz 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Koroną Kielce.

Marko Poletanović (pomocnik Zagłębia Lubin)

- Jako pierwsi zdobyliśmy bramkę, do tego graliśmy dobrze. Musimy się poprawić w defensywie, bo zbyt łatwo straciliśmy bramki w tym meczu, co kosztowało nas utratę punktów. Jest natomiast jeden punkt, jedziemy dalej, nie ma co zaprzątać sobie głowy tym co było, tylko iść dalej, bo przed nami jeszcze pięć spotkań. Teraz każdy punkt jest ważny. Tak jak wcześniej powiedziałem, szkoda tak łatwo straconych bramek. Rywale nie mieli zbyt wielu szans, głównie właśnie ze stałych fragmentów. Musimy nad tym popracować. To ważne, że znów strzelamy bramki. Stwarzaliśmy sobie po raz kolejny dużo okazji, tak jak w poprzednich meczach. Teraz musimy jeszcze mocniej poprawić skuteczność i będziemy dzięki temu wygrywać.

Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Suzuki Arena 23-04-2023, 12:30