W rozgrywanym podczas zgrupowania meczu reprezentacji Polski do lat 16 z rówieśnikami ze Słowenii wystąpili dwaj zawodnicy AP Zagłębie - Oliwier Sławiński oraz Kacper Masiak.

Obydwaj zawodnicy Zagłębia zostali desygnowani do gry w podstawowym składzie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Polaków, a jedyną bramkę zdobył właśnie w 21. minucie po efektownym rajdzie prawą stroną boiska właśnie Sławinski.

Warto zaznaczyć, że młodzieżowa kadra rozegra jeszcze jedno towarzyskie spotkanie mianowicie w środę rozegramy rewanż ze Słoweńcami.

źródło: Własne

11.06.2021 09:41
Uważam, że jeżeli nie przedstawią 2-3 bardzo konkretnych transferów przed rozpoczęciem treningów drużynowych to przyszły sezon już nawet nie dla nas w kontekście walki o górną 8, a ledwo utrzymanie w lidze. W założeniu, że jakieś kluby podbiorą nam Szysza może Porębę lub Chodynę to zostajemy praktycznie z niczym. W obronie ani jednego zawodnika, który choć trochę podnosiłby poziom i gwarantował stabilność (Kruk jest bardzo fajnie rozwijającym się zawodnikiem ale jeszcze zbiera szlify). W pomocy Starzyński (5 meczy na 30 zagra przyzwoicie) i Żubrowski. Napad też nic. Kompletna ruina - nawet bramkarz już na końcu bardzo mocno obniżył loty. Nie mamy praktycznie składu - Płock nam to uświadomił. Ale jak można myśleć o szkielecie jak nawet sam łeb (patrz. Jankowski) nie wie pewnie czy zostanie. TRAGEDIA !
Cięzko się patrzy w przyszłość, zapewne Polska na Euro baty dostanie, a nasz klub na inauguracji ligi.
10.06.2021 22:07
Oby nie tykającą bombę jak ostatnie transfery :)
10.06.2021 21:40
Pewnie zaserwują nam jakąś prawdziwą bombę transferowa.
10.06.2021 14:54
U nas musi być cisza aby ktoś nam nie sprzątnął starych Słowaków z rynku transferowego ????
10.06.2021 14:15
Przejrzalem duzo portali internetowo=sportowych i co z nich wynika ano to ze tylko o jednym klubie nie pisza zgadnijcie o jakim ?
10.06.2021 14:00
Tez uwazam ze profesjonalizm tego klubu raczej nie dotyczy plotki obietnice a pozniej jak zwykle walka o pierwsza osemke to juz rytulal tego klubu . Zobaczmy na kluby inne tejze klapy zatrudniaja kontraktuja pilkarzy przed zgrupowaniami zeby juz w trakcie nich dany grajek zespalal sie z druzyna zgrywal sie w schematy gry i osfajal z ludzmi zespolu. A u nas w zaglebiu transfery last minute. I tak kreci sie od lat ten lubinski cyrk
10.06.2021 12:02
Juz dawno pisałem że cisza jest wkurzająca a na oficjalnej stronie artykuły historyczne. Jeżeli niedługo tąpnięcia nie będzie to skazani będziemy na marazm w przyszłym sezonie, a w zasadzie na jego kontynuację bo do tej pory tylko ruchy pozorowane były.
10.06.2021 11:15
Od tej ciszy to mnie bardziej irytują te badziewne "posty" na tej głównej stronie ZL. Od miesiąca tylko jakieś historyczne wspomnienia, wywiady z nieistotnymi ludźmi jak np ten z obrońcą o którym nie miałem nawet pojęcia że istnieje. Zastanawiam się czy można osiągnąć jeszcze większe dno niż to co teraz reprezentuje ta banda zarządzających. Od rzekomego zwolnienia prezesa mijają 2 tygodnie i co? Dalej nic nie wiadomo. A panienki w getrach już za chwilę wrócą do treningów - i co usłyszą? Jakieś cele? NIC. Mają grac w siatkonogę przez 2 miesiące i przebimbać okres przygotowawczy.
Aż dziwię się, że jeszcze żaden dziennikarz nie nasmarował o tym klubie ośmieszającego artykułu - miesiąc od zakończenia sezonu i normalnie nawet jednej jakiejś wiadomości. To pokazuje jakie podejście mają Ci zarządzający. Za nieróbstwo i kompletnie olanie przygotowań do nowego sezonu powinniśmy dostać złoty medal. (chociaż jakiś medal byśmy zdobyli).
10.06.2021 08:05
przerazajaca cisza jak i ze strony klubu jak i tutaj... az wierzyc sie nie chce :(