Już w czwartek Zagłębie Lubin zagra w 1/32 finału Pucharu Polski. Niestety w najbliższych spotkaniach trener Martin Ševela nie będzie mógł skorzystać z Sašy Živca - chodzi o zawieszenie za czerwoną kartkę.

Słoweński skrzydłowy Saša Živec otrzymał czerwoną kartkę w 86. minucie przegranego 2:3 meczu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski z Lechią Gdańsk. Niestety, ale to indywidualne napomnienie jeszcze z poprzedniej edycji rozgrywek będzie miało wpływ na to, że Živca nie obejrzymy w dwóch meczach Pucharu Polski - 1/32 finału ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki oraz 1/16 finału w przypadku awansu. Tak stanowi regulamin rozgrywek, który został przygotowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.

W sezonie 2019/2020 Saša Živec był podstawowym graczem Zagłębia Lubin. Sumując wszystkie rozgrywki, uzbierał 36 meczów, 10 bramek i 6 asyst.

źródło: Własne