"Miedziowi" zwyciężyli w meczu z Górnikiem Zabrze, jednak to spotkanie dwóch piłkarzy okupiło urazami. Występ Sašy Balicia i Jakuba Tosika w pojedynku pucharowym z Lechią Gdańsk stoi pod znakiem zapytania.

reklama

W przypadku obu piłkarzy chodzi o uraz stawu skokowego. Saša Balić ucierpiał już na początku meczu, jednak bardzo zależało mu na grze i wytrzymał do przerwy, gdzie został zmieniony przez Damiana Oko.

Jakub Tosik w meczu z Górnikiem zagrał niewiele więcej, bo już w 51. minucie zmienił go Patryk Szysz.

Pozostaje nam liczyć, że obaj zawodnicy będą gotowi do gry. Jeśli się nie uda postawić ich na nogi, najprawdopodniej z Lechią Gdańsk zagrają Damian Oko i Łukasz Poręba.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin

Stadion Energa Gdańsk 04-12-2019, 17:45