Po meczu z Wartą Poznań w krótkiej wypowiedzi napastnik Rafał Adamski choć cieszył się ze zdobycia pierwszego gola w pierwszym zespole, to był zawiedziony, że mecz z "Zielonymi" nie zakończył się naszą wygraną.

Rafał Adamski (napastnik Zagłębia Lubin)

- Myślę, że spotkanie powinno zakończyć się dla nas wygraną. Szkoda, że znowu nie dowieźliśmy tych punktów, bo zasługiwaliśmy na to. Może mieliśmy słaby początek meczu, ale udało się odwrócić losy i powinniśmy tę przewagę utrzymać. to zdecydowanie strata dwóch punktów, bo to spotkanie było do wygrania. Jeśli chodzi o samego gola, widziałem, wychodziliśmy 3 na 1, byłem w na lepszej pozycji i Bohi mnie zauważył. Byłem blisko bramkarza i można było albo mijać, albo zdecydować się na podcinkę. Wybrałem tę drugą opcję i super, że wpadła, szkoda tylko tych straconych punktów.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Stadion Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski 09-09-2022, 18:00