mkszaglebie.pl

Po meczu z Wartą Poznań w krótkiej wypowiedzi napastnik Rafał Adamski choć cieszył się ze zdobycia pierwszego gola w pierwszym zespole, to był zawiedziony, że mecz z "Zielonymi" nie zakończył się naszą wygraną.

Rafał Adamski (napastnik Zagłębia Lubin)

- Myślę, że spotkanie powinno zakończyć się dla nas wygraną. Szkoda, że znowu nie dowieźliśmy tych punktów, bo zasługiwaliśmy na to. Może mieliśmy słaby początek meczu, ale udało się odwrócić losy i powinniśmy tę przewagę utrzymać. to zdecydowanie strata dwóch punktów, bo to spotkanie było do wygrania. Jeśli chodzi o samego gola, widziałem, wychodziliśmy 3 na 1, byłem w na lepszej pozycji i Bohi mnie zauważył. Byłem blisko bramkarza i można było albo mijać, albo zdecydować się na podcinkę. Wybrałem tę drugą opcję i super, że wpadła, szkoda tylko tych straconych punktów.

Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Stadion Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski 09-09-2022, 18:00
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka

(2:2)
(1:1)
źródło: zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)10.09.2022 16:34
Anonimowy (Gość)
Jest technika, dynamika, czytanie gry i wzrost. Brakuje siły i umiejętności korzystania z centymetrów, ale to przyjdzie. Przypomina mi Buksę, który za młodu miał problemy z koordynacją i dynamiką a wyrósł na przyzwoitego napastnika. Jeśli trener nie uprze się na ratowanie kariery napastnika z kondycją i dynamiką oldboja, to za sezon możemy mieć fajnego zawodnika na szpicy.
processing comment