Na dniach umowę z Zagłębiem Lubin przedłuży Rafał Adamski. Nowy kontrakt 21-letniego napastnika obowiązywał będzie do 30 czerwca 2025 roku.

W obecnym sezonie Rafał Adamski wystąpił w czternastu meczach na ekstraklasowych boiskach, które okrasił dwoma golami. Na listę strzelców wpisywał się on w starciach z Wartą Poznań oraz Koroną Kielce. Popularny „Adams” zagrał także w dwóch spotkaniach Fortuna Pucharu Polski.

Adamski ośmiokrotnie wspomagał też podopiecznych Jarosława Krzyżanowskiego na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce. W tych występach zdołał on zdobyć trzy bramki i zanotować jedną asystę.

Z naszych informacji wynika, że w najbliższych dniach 21-letni napastnik parafuje z Zagłębiem Lubin nowy kontrakt, który obowiązywał będzie do 30 czerwca 2025 roku.

05.01.23 23:27
guest profile picture
Brawo!!! Świetna decyzja!!! Chłopak wali bramki jak szalony. Liczę, że jeszcze przynajmniej tyle strzeli co do tej pory. A poważnie to Buksa albo Piątek to przy mnie bogowie futbolu. Przestańcie pierniczyć o tym, że cała drużyna grała słabo, bo ten facet jest cienki jak dupa węża.

05.01.23 21:44
Nawet jeśli piłkarsko cenisz bardziej Doleżala niż Adamskiego to jako kibic na pewno rozumiesz, że Adamski oceniany jest za potencjał. Doleżal to ślepa uliczka, facet który dzisiaj zdobywa bramkę raz na 300 minut i gaśnie w oczach z każdą rundą. Nawet jeśli na wiosna zdobędzie kolejne dwie bramki a w przyszłym sezonie kolejne 3 to problem polega na tym że zabierze w tym czasie ze 2000 minut tym zawodnikom którzy stanowią nasza przyszłość i musza grać żeby się rozwijać. Nawet jeśli nie cenisz Adamskiego to kolejny w kolejce jest Sławiński i ja osobiście mam problem z tym że zamiast ogrywać chłopaków z potencjałem sportowym i transferowym oferujemy fajną emeryturę zawodnikom którzy szczyt formy maja za sobą i którzy odejdą z klubu za darmo, nie wnosząc do historii klubu NICZEGO.

05.01.23 16:31
Tak czytam komentarze i aż musze dodać swoje zdanie. Adamski wypada na boisku o poziom gorzej od Dolezala no ale to moja subiektywna opinia, i w odpowiedzi do imprezowegoKotka to wychowankiem on jest bardziej Miedźi Legnica. A w odpowiedzi do Eda Piątek w wieku Adamskiego miał 32 mecze w których zdobył 13 bramek więc uważam że nie dość że wyglądał lepiej to jeszcze sie bronił statystykami. Oraz wracając do tego co prezentuje Adamski to technike to on może pokazuje na rozgrzewce przed meczem i w przerwie, podczas meczu to uważam że samo patrzenie na to jak sie porusza po boisku kuje w oczy.

05.01.23 14:03
Dokladnie mam takie samo zdanie jak Ed.

05.01.23 09:25
Chłopak ma technikę, wzrost, sprawnie się porusza. Wygląda lepiej niż wyglądali w jego wieku Buksa czy Piątek. W swoim roczniku to najlepszy napastnik grający w Polsce. Rozegrał w Estraklasie niecałe 700 minut i zdobył dwie bramki. Te liczby nie rzucają na kolana, ale spójrzmy na jego rzekomo utalentowanych rówieśników:

Rosołek - ponad 900 minut, 1 gol

Bida - ponad 400 minut, 0 goli

Zjawiński - ponad 400 minut, 0 goli

05.01.23 09:12
Ciężko realnie ocenić potencjał tego chłopaka, bo cała drużyna grała beznadziejnie, więc nie miał wiele możliwości żeby się pokazać. Wychowanek, młody chłopak, długi kontrakt - ok. Myślę, że gdyby miał jakieś oferty, zapytania to trudniej byłoby go przekonać do umowy do 2025r. Adamski nie miał lepszym możliwości, klub niewiele ryzykuje, obie strony na pewno zadowolone.

03.01.23 06:11
guest profile picture
Serio, nie wiem na jakiej podstawie wy piszecie takie komentarze...

02.01.23 20:44
Dobra wiadomość. Chłopak będzie coraz lepszy.

02.01.23 18:25
guest profile picture
Dobra wiadomość,zobaczymy jak sie zaprezentuje przy Fornaliku, mam nadzieje że Pieńko ma dobrze skonstruowany kontrakt żeby za jakieś grosze ktoś nie podkupił..

02.01.23 17:32