W niedzielne popołudnie Zagłębie Lubin podejmie Wisłę Płock. Przed meczem, który rozegrany zostanie w ramach 10. serii gier PKO BP Ekstraklasy, sprawdziliśmy jak w szeregach obu ekip ma się sytuacja kartkowa. Jedynym piłkarzem, który jest wykluczony z występu w Lubinie, jest Rafał Wolski, który pauzuje za brutalny faul, którego dopuścił się w meczu "Nafciarzy" z Górnikiem Zabrze na Eriku Janży.

Zagłębie Lubin - kartki

• Żółte kartki: Koki Hinoko, Tomasz Makowski, Marko Poletanović, Łukasz Łakomy, Guram Giorbelidze, Filip Starzyński, Aleks Ławniczak (1), Bartosz Kopacz (2).
  • Czerwone kartki: Tornike Gaprindashvili (1)*.

Wisła Płock - kartki

• Żółte kartki: Damian Rasak, Bartłomiej Gradecki, Michał Mokrzycki, Dawid Kocyła, Damian Michalski (1), Piotr Tomasik, Dominik Furman, Aleksander Pawlak, Rafał Wolski (2).
  • Czerwone kartki: Rafał Wolski.

Zagłębie Lubin - Wisła Płock | Raport kartkowy

• Zawieszeni: Rafał Wolski (Wisła Płock).
  • O jedną kartkę od zawieszenia Zagłębie Lubin: brak.
  • O jedną kartkę od zawieszenia Wisła Płock: brak.

*pauzował

Zagłębie Lubin - Wisła Płock