- Na pewno jest to bolesna porażka, jeśli przegrywa się w doliczonym czasie gry - powiedział na konferencji prasowej po porażce 0:1 z Pogonią Szczecin szkoleniowiec „Miedziowych”, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin)

- Na pewno jest to bolesna porażka, jeśli przegrywa się w doliczonym czasie gry. Możemy być jednak zadowoleni z postawy zespołu w wielu fazach tego meczu. To spotkanie mogło się podobać. Pogoń miała swoje szanse, ale my nie byliśmy dłużni. Mecz się otworzył w drugiej połowie. Z takim zespołem jak Pogoń sytuacje trzeba wykorzystywać. Po trzech zwycięstwach, przegrywamy w takich okolicznościach. Szkoda, bo ten remis byłby dla nas bardzo istotny. Na pewno będziemy jeszcze wracać do tego meczu, ale od początku kolejnego tygodnia musimy podnieść głowy i myśleć o tym co przed nami, bo potrafimy grać w piłkę.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Stadion Zagłębia 11-03-2023, 17:30