mkszaglebie.pl

- Na pewno jest to bolesna porażka, jeśli przegrywa się w doliczonym czasie gry - powiedział na konferencji prasowej po porażce 0:1 z Pogonią Szczecin szkoleniowiec „Miedziowych”, Waldemar Fornalik.

Waldemar Fornalik (Zagłębie Lubin) 

- Na pewno jest to bolesna porażka, jeśli przegrywa się w doliczonym czasie gry. Możemy być jednak zadowoleni z postawy zespołu w wielu fazach tego meczu. To spotkanie mogło się podobać. Pogoń miała swoje szanse, ale my nie byliśmy dłużni. Mecz się otworzył w drugiej połowie. Z takim zespołem jak Pogoń sytuacje trzeba wykorzystywać. Po trzech zwycięstwach, przegrywamy w takich okolicznościach. Szkoda, bo ten remis byłby dla nas bardzo istotny. Na pewno będziemy jeszcze wracać do tego meczu, ale od początku kolejnego tygodnia musimy podnieść głowy i myśleć o tym co przed nami, bo potrafimy grać w piłkę.

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

Stadion Zagłębia 11-03-2023, 17:30
PKO BP Ekstraklasa, 24. kolejka

(0:1)
(0:0)
źródło: Własne, zaglebie.com

KONKURS TYPERA

mkszaglebie.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z MKSZaglebie.pl. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarzKOMENTARZE (5)13.03.2023 11:44
Jeśli chodzi o gola - można gdybać czy zmiana taktyczna by coś dała czy wprowadzenie kogoś do obrony - Stoki tak robił i tez dostaliśmy gola z Koroną w końcówce to tylko gdybanie ja cieszę się z grania o pełną pulę u siebie, tak się gra dla kibiców, mam wrażenie że do poprawy jest raczej przytrzymanie piłki w końcówce pod pressingiem zamiast lagowania bo każde wybicie uruchamiało atak
processing comment
11.03.2023 23:35
@wzl63  myślałem że jak dużo kibiców tutaj też masz dosć minimalizmu, takie kalkulowanie niczego nie zmieni ,jeżeli mamy tworzyć drużynę ktora walczy o coś więcej niż utrzymanie, mental musi być by zawsze grać o 3 punkty
processing comment
11.03.2023 22:01
W 92 minucie ostatnia zmiana taktyczna i mamy 1 punkt a on dla nas jak zwycięstwo a tak to jest nie smak, że mozna było coś w tym temacie zrobic nasza lawka trenerska przespala. Mozna bylo odjechac w gorę i mieć trochę głowe spokojną. Teraz Jaga wygrywa z Gornikiem i mamy ból głowy.
processing comment
11.03.2023 21:43
@wzl63 każdy ambitny trener chce wygrać mecz, szczególnie u siebie a nie przeciągać czas by zadawalać się remisem, ciekaw jestem jaki byłby komentarz jak by Figo czy Sasha strzelili gola na 1:0 dla nas ???
processing comment
11.03.2023 21:13
w 91 minucie można było zrobić taktyczną zmianę i przeciągnac czas moze by się udalo utrzymać. Zmiemicy Stazynski i Ziviec nic nie wnieśli  może gdyby ktos inny to może by zagrał lepiej Ci Panowie tylko oslabili drużynę.
processing comment