Szkoleniowiec Zagłębia Lubin Waldemar Fornalik skomentował porażkę 1:2 z Górnikiem Zabrze w meczu 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Waldemar Fornalik (trener Zagłębia Lubin)

- Przykra sprawa, bo po dobrych meczach, przytrafił nam się słabszy. Mieliśmy okazje, ale nie wykorzystaliśmy ich. Bardzo prosto straciliśmy również obie bramki, co było decydujące. Trudno wtedy myśleć o wygranej z drużyną, która dobrze radzi sobie na wiosnę. To nie jest przypadek, że Górnik ma tyle punktów. Szkoda, bo doprowadziliśmy do sytuacji, w której graliśmy bardzo solidnie, a dziś tego zabrakło.

Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

KGHM Zagłębie Arena 08-04-2024, 19:00
PKO Ekstraklasa, Kolejka - 27. kolejka

(1:1)
źródło: zaglebie.com

10.04.24 17:47
@[UserID=-1]mykysy[/user] dokładnie, Panie Fornalik skoro dla Pana ostatnie dwa mecze (remisy) ze Stalą i Wartą były dobrymi meczami, nie mamy o czym rozmawiać. Wiadomo wiele Pańskich  wypowiedzi to były oklepane regułki, ale tą powinien Pan zakończyć prace w Lubinie. Widać że nie ma Pan pojęcia czego oczekują Kibice tego Klubu i na co tak naprawdę stać ten Klub. Tylko dla Pana i może piłkarzy remisy z takimi klubami są dobrymi wynikami. Do końca sezonu i adios. Czas na emeryturę nie rozwija się Pan w fachu, a cofa.

09.04.24 15:43
guest profile picture
Panie Fornalik panski styl to czasy lat 70.Nawet w swoim wieku czlowiek powinien sie rozwijac,a nie zaczymac sie w zeszlej epoce biorac za to niemale pieniadze.Pana obroncy poczebuja 20-30 sekund na odegranie pilki to nie jest styl to jest zalosny fotboll. Szkoda tylko pilkarzy ktorych pan pozbawil motywacji do gry.

09.04.24 14:20
mykysy (Gość)
A  kto  powiedział  że  mecze  ze  Stalą  czy   Wartą  były  dobre ?  Czyli  remisy  z  tymi  drużynami  to  dla  Ciebie  dobre  osiągnięcia. Mecze  wasze  są  bardzo  słabe  wy  tylko  w  dziada  potraficie  gracie  razem  z  Dąbrowskim. Tego  nie  da  rady  normalnie  oglądać   panie  Fornalik  a  co  dopiero  powiedzieć  że  to  dobre  mecze.  Jaja  sobie  robisz  z  kibiców.

09.04.24 06:36
Waldek ciekawi mnie gdzie jest trener przygotowania motorycznego???? Bo tam motorynki nie widać

09.04.24 00:19
Panie Waldku, z calym szacunkiem dla Panskiego wkladu w historie polskiej pilki, mysle, ze nastapil juz czas na emeryture pomostowa... moze ostatnie 3-5 lat (zalezy od Panskich oszczednosci) spedzi Pan w nizszych ligach, popychajac pierdoly, ale niestety w Zaglebiu Panski czas sie zakonczyl. Jak pisalem w komentarzu odnosnie meczu, jestem uzalezniony od przelykania gorzkich pigulek ogladajac gre Zaglebia. Mam usilne wrazenie, ze i Pan nie panuje nad druzyna, notabene, zlozona z wielce podejrzanych indywidualnosci, ktorzy tak jak Pan sa wtaplani w lokalne polityczne zagrywki. Dla Panskiego zdrowia psychicznego i moralnosc, namawiam Pana, bys rzycil to miejsce w cholere i wrocil do swoich pieleszy, cieszac sie zyciem na emeryturze. I faktycznie, jest to przykra sprawa, ze iles osob tworzacych druzyne, nie kleja, ze najwazniejsza rzecza w ich pracy jest po prostu sie starac i wykazywac swoje umiejetnosci... jesli nie ma spoiwa to dziekujemy, dobranoc, idziemy w innych kierunkach...

08.04.24 22:51
guest profile picture
Tak zagłębie gra cały sezon a Waldek mówi że po meczach dobrych jest słabszy,czy on jest na tych samych meczach co kibce

08.04.24 22:22
Trenerze przykrą sprawą to jesteś Ty.
To jest przerażające, że przybywa biedny Górnik i ma lepszą organizację i ruch piłki (tak samo było w Zabrzu) od sowicie opłacanego Fornalika i naszych piłkarzy w ich strefie komfortu. Kiedy oddawali nam piłkę to robili odbiory i bardzo groźnie nas kotrowali.
To nie jest nasz słabszy mecz to nasz obraz, w którym większą kulturę gry ma większość drużyn.

Edytowano : 2024-04-08 22:24:03
08.04.24 22:10
Fornalik proszę pakuj walizki naprawdę już wystarczy tego wstydu

08.04.24 21:58